Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hallgassak Anyára, ha végig...

Hallgassak Anyára, ha végig gyűlölte és becsmérelte a barátomat? Nem akarna szándékosan bántani, ugye?

Figyelt kérdés

Elég nagy zűrbe kerültem (max. privátban írom le), ami miatt a barátom szinte megutált, szakított velem.

Maximálisan megértem, hogy csalódott bennem és igaza van, de nem veszíthetem el.

És Anya tanácsot adott, de arra gondoltam, hogy nem is kedveli a barátomat, miért akarná, hogy újra együtt legyünk...

Nem a barátom hibája, hogy Anya nem bírja, ő senkit nem kedvel, csak azt aki gazdag, befolyásos és középkorú.

Utána meg azon gondolkoztam, hogy lehet nem az én anyám nyerné a "Világ legjobb anyukája" díjat, de csak nem akarná, hogy a semmiért hülyét csináljak magamból.


2015. jan. 9. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, ez egy anonim oldal. Még a felhasználòneved sem látszik (priviben igen).

Szòval nyugodtan írd le ide, h mit csináltál és mit tanácsolt anyukád.

2015. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Ha a saját hülyeséged miatt a barátod megútált és szakított veled, akkor SEMMI, de SEMMI esélye annak, hogy újra összjöjjön veled.
2015. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem hallgathatsz anyukádra. De csak gondold végig a tanácsát és te is el tudod dönteni, hogy jónak tűnik-e vagy sem. Biztos nem akarna neked direkt rosszat, akkor inkább nem mondott volna semmit.
2015. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!