Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnátok, ha a hamarosa...

Hogy fogadnátok, ha a hamarosan 18 éves lányotoknak 10 évvel idősebb barátja lenne?

Figyelt kérdés

Idén érettségizem, én vagyok a lány.

A barátom intelligens, udvarias, vicces és most lett 28 éves.

3 éve ismerem, egy nagyon jó (ha nem a legjobb) barátnőm mutatott be Neki, mert az ő vőlegényének a legjobb barátja.

Szeretném bemutatni itthon, mert komolyan gondoljuk a dolgot, csak előtte kíváncsi lennék, hogy milyen reakcióra számíthatok.

Anya már látott Róla képet és akkor megkérdezte, hogy ilyen helyes pasikkal én hol találkozok, szóval szimpatikus Neki. De azt nem tudja, hogy azóta már a barátom.


Azt most hagyjuk, hogy "úgyis szakít velem", "vége lesz", "csak kihasznál". Mert ezt ugyanúgy megteheti egy velem egyidős srác is és én sem vagyok naiv, hogy már az esküvőt tervezzem.

Köszönöm, hogy ezt figyelembe veszitek!


2015. jan. 11. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Hogy kellene fogadnom? Te látsz valami problémát?
2015. jan. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Hogy fogadnám? Szeretném megismerni. Nem vészes, szerintem. Beleférhet ez a korkülönbség, személyiségfüggő.
2015. jan. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Az én családomban 16 év korkülönbség is előfordul, nincs ebből semmi probléma.
2015. jan. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Magánügye, de haza nem hozná. Felnőtt nő, el tudja dönteni mit akar. Nekem meg nem kötelességem érdeklődnöm az aktuális szexpartnere iránt.
2015. jan. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
4-es, te biztos "ANYA" vagy:-)))
2015. jan. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem látok problémát, engem nem érdekel a korkülönbség, hogyha 2 ember boldog egymással.

A szüleim között is több van, mint 10 év és boldogok már húsz éve.


Azért vetődött fel bennem a kérdés, mert az unokatestvérem anyukája már 4 éven is kiborult.


Miért ne hoznám haza?

Ő is elvisz a családi bulikra, bemutatott már mindenkinek. Nem szexpartnerek vagyunk, le sem feküdtünk még egymással.

2015. jan. 11. 12:08
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Azért, mert a szüleid házába a szüleid szabják meg ki lép be, és nem te. Minek kérdezel véleményeket, ha aztán csak a te pártodon álló kommentekkel vagy elégedett? Az ilyet sosem értettem.
2015. jan. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, buta emberekkel ne foglalkozz! Sok boldogságot.
2015. jan. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%

ugyan ebben a cipőben jártam én is, pár hónap híján 18 voltam mikor összejöttem életem első pasijával aki 10 évvel idősebb volt nálam.

sajnos mindkét szülőm tiltott tőle, így büszke nem vagyok rá, de titokban tartottuk a kapcsolatunkat.

3 évig jártunk, sokat hazudtam a szüleimnek ez idő alatt, mert nem fogadták el, hogy találkozzunk

a szakítás nem volt drámai, a mai napig barátok maradtunk, már mindkettőnknek van vki más az életében, de jóban vagyunk

2015. jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De miért ne "léphetne be" a házukba? Ezt nem értem.

Nem fogják bezárni az ajtót előtte, nem parasztok.

2015. jan. 11. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!