Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek, ha már nagyon...

Mit tennétek, ha már nagyon szeretnétek gyereket, de potenciális apajelölt egyáltalán nincs? Örökbefogadnátok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az többek között attól is nagyon függ, hogy hány éves lennék.
2015. jan. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Az örökbefogadás egyedülálló anyaként szinte lehetetlen, így azzal nem sanyargatnám a szívemet, hogy mindig elutasításban legyen részem. Inkább nyitott lennék a világ felé, ismerkednék, és abban biztos vagyok, hogy előbb találok olyan férfit aki megdobogtatja a szívem, aki apa is lehetne mint, hogy kapjak egy örökbe fogadott gyereket.
2015. jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hol élsz, hogy nincs potenciális apajelölt?
2015. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Írj nekem üzenetet.. Pasi vagyok, hasonló cipőben.
2015. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

Ha már nagyon ketyeg az óra, akkor miért nem dumálod meg valakivel a "Csak szex és más semmit?", (aki neked a legszimpatikusabb, legfeljebb aláírtok egy papírt hogy nincs gyerektartás)



Akkor legalább tiéd gyerek és nem kitudjakifiaborja

2015. jan. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
mert nem lehet aláírni egy papírt, hogy "nincs gyerektartás"...
2015. jan. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

" legfeljebb aláírtok egy papírt hogy nincs gyerektartás"


Jogilag ertelmetlen, az anya kesobb barmikor beperelheti az apat gyerektartasert, az ilyen papirt xart se er.


Akkor inkabb mar mesterseges megtermekenyites spermabankbol.

2015. jan. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
addig örülj amég nincs a nyakadon gyerek,. a gyerek miatt elveszíted a szabadságod, mindig meg leszel kötve, nem oda mész ahova akarsz, nem akkor amikor te akarsz. nem beszéve arról, hogy nem kevés pénzbe kerül egy gyerek. segélyből, csaádipótklékból meg nem az igazi egy gyerek felnevelése
2015. jan. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

#5, azért a férfiak zöme már tudja, hogy az ilyen "írott papír" max a klotyóban használható, onnantól kezdve a férfi sorsa a következő 18 évben a nő kezében van, hogy megnevezi-e apaként vagy nem... max akkor nyugodhat meg, ha a nő később mégis talál párt, aki örökbe fogadja a gyereket is... na akkor tényleg megszűnik szegény gyerek Damoklész-kard lenni...


Kérdező, a legegyszerűbb és legtisztességesebb, és legkönnyebben működő valszeg az, hogy találni egy hasonló gondolkodású és életperiódusban lévő partnert... minden más vagy sokkal nehezebb (örökbefogadás egyedülállóként) vagy tisztességtelen.

2015. jan. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
En 4evesen annyira vagytam mar egy babara h olyanokat mondtam ha 30ig nsm jon semmi normalis pasi akkor megyek a spermabankba.persze csak mondtam...25evesen jott az igazi...mar 10honapos a babank.en pedig 27...30ig belefer a kisteso is.:)
2015. jan. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!