Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni az anyám...

Mit lehet tenni az anyám viselkedése ellen?

Figyelt kérdés

Megőrülök tőle. A legidegesítőbb ember a világon szerintem ő. Nem lehet vele normális dolgokról beszélni. Egész nap takarít meg pakol, mégha kosz volna a lakásban de nincs, szerintem ez már pszichés okok miatt van. Ma is inkább egész délelőtt takarított minthogy elszaladt volna nekem gyógyszerért a gyógyszertárba mert magas lázam volt. Majd bele pusztultam. A nővérem mülhéten volt beteg, neki rohant egyből a boltba kajákért gyógyszerért. Ma egésznap cseszegetett, szurkálódott. Legrosszabb szokása mikor direkt provokál. Felidegesít hogy aztán mondhassa hogy "ne idegeskedj már mit idegeskedsz" és direkt beszél hozzám amire persze reagálnom kell hogy aztán azt mondhassa hogy ne beszéljek ennyit. Eljutottam arra a pontra amikor nem érzek mást csak utálatot. Egész gyerekkoromban terrorizált, a hajammal emelt fel sokszor vert, mindenért kiabál a mai napig. Bármit teszek, beleköt. Senkit nem merek áthívni mivel mások előtt is égően viselkedik de nem olyan tipikus aranyosan égő. Azt hiszik rá sokan hogy mentális beteg annyira megjátsza magát. Nem bírom elviselni nagyon idegesít, tönkre fog tenni úgy érzem. Idegbeteget csinál belőlem.


17/L


2015. febr. 5. 21:34
 1/6 anonim válasza:
41%
Talán engedelmeskedj neki. Próbáld ki 3 napig, ha nem jön be nem vesztettèl semmit. Lègy hozzá kicsit aranyosabb ès megèrtőbb, hisz csak a te anyád! Beszèd meg vele
2015. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nagyon nehéz, de próbáld meg ignorálni- egyik füleden be, a másikon pedig ki. Ha látja, hogy semmi értelme, akkor idővel nagy valószínűséggel befejezi. Ha állandóan azon gondolkozol, mit művel már megint, csak felidegesíted magad. A helyedben koleszba költöznék a lehető leghamarabb. Egybként apukád erre mit mond?
2015. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Apám a legtorelánsabb ember akit ismerek ő elviseli, úgy ahogy. A koleszon gondolkozok nagyon mostanában. Lehet jobb volna ott.
2015. febr. 5. 21:49
 4/6 anonim válasza:
Dettó, mint az én anyám. Én próbáltam neki megfelelni, azt csinálni, amit mond, de semmit sem ér. Kritizál, mindenbe beleköt és rendmániás. :/ Mielőbb el kell költözni szerintem, mást nem lehet tenni.
2015. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, hogy energiavámpír. Sajnos ez egy veszélyes faj és egyre több bukkan fel belőle :)))

[link]

2015. febr. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Arobi ***** válasza:

Ilyenkor menekülni kell picinyeim ! Nincs más megoldás . 15 voltam,már koleszos,de ez se segített,az első nyári szünetem se tölthettem le,június végén Anyám seprűnyéllel(fával) ütötte fejem,amin pillanatokon belül diónyi dudorok lettek,éles fájdalom kíséretében. A kezemmel védtem ahogy birtam,de ott is csontot talált ... Végveszélyben ösztönösen pofon vágtam. Orditott ki az udvarra Apámnak,hogy:" Megütött a gyerek !" Az rohant be,fölállt bokszállásba,fiatalon bokszolt,és beszorított a sarokba,és ütött ököllel ! De nem tudták,mert én nem mondtam el nekik,hogy év eleje óta cselgáncsozni jártam. Kivédtem a kezét,és egy kis belső dobással az konyhai heverőre dobtam. Az reccsenve összetört. Röhejes volt látni,ahogy keze lába kapálózik a levegőben. Utána egyik sem mert hozzám nyúlni . Ezután azonnal elmentem anyai Nagybátyámékhoz,és elmondtam mi történt . Kértem,hadd lakjam náluk,úgyis csak a szünetekben jönnék. Mert én ezt tovább nem akarom,nem verekedhet az ember a szüleivel. Tudták hogy bánnak velem. Megkérdezte a feleségét,hogy :"Zsuzsikám,idejöhet hozzánk a Robi ? Ő azt válaszolta:" Sanyikám,ahol van mit 4 gyerekeknek.enni,ott lesz az ötödiknek is !"

Sok-sok évvel később,nagyon vágytam rá,hogy lássam az edzőterem környékét,csak úgy kívülről. Gondoltam,na ni,a nosztalgiás ! Amikor sor került rá,200km-re laktam tőle,a helyszínen érthetetlen zokogás,keserves sírás szakadt föl belőlem ! Akkor jöttem rá,hogy tulajdonképpen "Ő ellenük " mentem el judózni,nem amivel etettem magam,hogy más fiúk végett !

Hát ez az én történetem. Segit ? szia Rb/Robi

2015. febr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!