Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz a kapcsolatom anyámmal,...

Rossz a kapcsolatom anyámmal, folyton megsértődik vmiért, pedig már felnőttem. (? )

Figyelt kérdés

A legkisebb apróságokért is megsértődik, infantilisen viselkedik és haragszik rám, ha nem utazom olyan gyakran haza, ahogyan ő elvárja. Pedig nem jó otthon lenni, mert se ő, se apám nem vár sok-sok szeretettel. Inkább csak elvárás, hogy haza akarjak menni.

Hogyan ébresszem rá, hogy felnőttem és saját életem van, amihez ha nem akar alkalmazkodni, akkor nem is akarok találkozni vele, mert csak bosszant az ellenkezése.


2015. febr. 7. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
A szüleidet is úgy nevelték hogy nincs a gyereknek saját akarata vagy véleménye a világról és csakis ők mondhatják meg a tutit. Begyöpösödött emberekkel nagyon nehéz a kommunikáció.
2015. febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ugyanez van velem is:)
2017. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!