Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Sziasztok! Édesany...

Mit tegyek? Sziasztok! Édesanyám összejött egy pasival és azóta teljesen megváltozott velem a kapcsolata.

Figyelt kérdés

Mióta összejött vele, alig figyel rám,sokszor észre se vesz, és ha nincs vele a pasija, akkor velem is idegesebb.

Mit tehetnék? Már beszéltem vele erről, és mindig azt,mondja,hogy féltékeny vagyok. Pedig nem.

Előre is köszönöm :)

14/L


2015. febr. 11. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván szerelmes és ilyenkor megváltozik az ember tudatállapota. Majd ha Te is az leszel, hasonlót fog mondani anyád.
2015. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szerintem a pasijával beszélj. Vagy várj. Az idő mindent megold
2015. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%

fogadd el, hogy innentől kezdve - sajnos - csak a második lehetsz.


Tudod, egy jó dugás többet ér bárminél.

2015. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

"Tudod, egy jó dugás többet ér bárminél."


Még a saját lányánál is??

2015. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló mindent elmondott. :D

Tanulj, kösd le magad.

2015. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne támadd a férfit, mert az csak rád vetne rossz fényt. Ha normális vagy a férfivel akkor később komolyan vesznek akkor is ha esetleg valami nem tetszik benne és ezt megosztod anyukáddal.

Most ő biztos nagyon örül hogy lett párkapcsolata. Ezt csúnya dolog lenne megtorpedózni.

Azt mondhatod neki hogy szeretnéd ha figyelne rád. Elmondhatod neki hogy szereted és örülsz hogy boldog, de szeretnéd élvezni a figyelmét időnként.

Gondolj bele , hogy ha te kollégiumba fogsz idővel menni, vagy összeköltözöl a szerelmeddel te is el fogod várni hogy támogassa a boldogságodat. Akkor ha akkor egyedül maradna még nehezebb lesz neki amikor a te mész férjhez, vagy összeköltözöl a szerelmeddel.

2015. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Miota nevel teged egyedul anyukad?Miita nincs parkapcsolata? Ha ezekre evekben merheto a valasz, akkor teljesen normalis, hogy vegre van valaki a lathataron. Egy nonek alapveto, hogy legyen tarsa vagyik a masik nem megertesere, szeretetere es a szexualitasra is minden normalis felnott no. Mivel itt friss kapcsolatrol van szo es valoszinuleg reg nem volt anyukadnak pasija jo hohy izgul es idegesebb ha a pasi nincs a kozelebe tuti izgul, hogy nem komoly mi van ha elhagyja..sot esetleg tudatalatt az is zavarhatja (ertsd nem gondolja ezt, de normalsi biologiailag), hogy esetleg ennek a ferinak nem fog kelleni azert mert mar van egy nagy gyereke...vagy hogy egyaltalan van hyereke.

Probalj empatikus lenne, esetleg kerdezni, meseljen arrol mit erez, szerelmes-e hohyan udvarol a ferfi vagy csak hagyd legyel vele kedves mondd higy szoritasz neki hogy ez egy jo parkapcsolat legyen.

Ne felj teged ugyanugy fog szeretni es neked meg nehany v mulva meg fiatal huszoneveskent sokkal jobb lesz ha anyudnak van tarsa, mintha akkor meg radakaszkodna es az osszes pasid argus szemekkel nezegetne, "nem akarna elengedni" (mert te lennel az egyezlen tamasza).

De nem.tudom a pontos hatteret csak tippelek.

2015. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. febr. 12. 17:15
 9/13 A kérdező kommentje:

Lenne még egy kérdésem: A pasija eléggé unszimpatikus, és sokszor még az is irritál ha beszél (mármint a pasi), hogy viseljem el??

Nem tudom,hogy anyukám mit szeret benne.. próbálom megérteni, de ne értem.. :(

2015. febr. 12. 17:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Mit szeret benne??

Hát azt a kis 16 cm-est....

:)

2015. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!