Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert kell mindenert a gyereke...

Miert kell mindenert a gyereket okolni? Ezek utan miert csodalkoznak, ha el akarok koltozni?

Figyelt kérdés

Anyam mast nem csinal, csak ugy viselkedik, ami nem illik egy anyahoz. Ha nagymamam nem torodne velunk, akkor valoszinuleg majd ehenhalnank.

Tudni kell rolam, hogy oszinte vagyok, ha valaki nem viselkedik emberi modon, azt kulturaltan megmondom. Ez tortent par hete is. Anyumnak elmondtam a velemenyem, hogy nem normalis az, amit csinal ezert es ezert...

Azota all a bal, es nagymamam, apam is engem tamad, hogy az en hibam, hogy cirkusz van...

Minden a legyeg a lenyeg elegem van ebbol, hogy mindig en vagyok a hibas azert, mert oszinte vagyok, es probalom azt elerni, hogy jobb korulmenyek kozott eljunk.

Elhataroztam, hogy elkoltozom Debrecenbe, es keresek valami munkat, es soha tobbe haza se jovok. Mivel egyedul vagyok eleg nehez, es egyetemem sincs, csak egy egyszeru erettsegim.

A gond inkabb az, hogy azt se tudom hogy kezdjek hozza. Szeretnek kivenni egy 1 szobas garzont, de attol felek, hogy nem talalok munkat, ha pedig talalok az olyan lesz, hogy semmi penzt nem fogok tudni felretenni, mert minden elmenni lakberre, rezsire.

Ti mit tudnatok tanacsolni? Nem vagyok mar gyerek, de par tanacsot azert szivesen fogadnek.

22L


2015. febr. 12. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Jól teszed h elköltözöl de előbb munkát keress aztán lakást. Addig meg.....sok sikert a családodhoz...:))
2015. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha most még tanulsz (azt írod, keresel munkát), akkor eltartott vagy, és alkalmazkodnod kell a családi szokásokhoz. Szép dolog az őszinteség, de vannak azért határok, meg módszerek, amiket illene betartani. Mit csinál vagy nem csinál édesanyád, hogy a nagymamának kell törődni veletek? És mi az ami nem illik egy anyához?
2015. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha nincs lakas,nem tudom menni dolgozni. Ha meg van lakas, de nincs munka, akkor megint mibol tartom fenn magam?
2015. febr. 12. 16:17
 4/9 A kérdező kommentje:

Mit csinal? Semmit! Elmegy dolgozni, es a nap tobbi reszeben a baratnoivel kavezgatnak meh cigiznek. Es en ezt szovatettem neki. Normalis hangnemben, normalis szavakat hasznalva.

nem, most nem tanulok, mivel nem ugy alakultak a dolgok, ahogy szerettem volna. Par hete itthon vagyok.

2015. febr. 12. 16:19
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Először tovább kell tanulnokd, képzetlenül nem fogsz munkát találni és nem tudod majd miből fizetni az albérletet, sajnos ez van.
2015. febr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

szóval te 22 évesen otthon ülve felhánytorgatod anyádnak, hogy dolgozik, aztán munka után a barátnőivel találkozik ... gondolom mivel nincs munkád, te tartod rendben a lakást, főzöl, mosol, takarítasz amíg anyád dolgozik ... ugye így van "amiszívemenazaszámon" kisasszony?


teljesen igazad van, mi az, hogy a szüleid 22 évesen eltartanak, és mégcsak el sem fogadják, hogy te akarod megszabni hogyan teljen a napjuk ... egyáltalán hogyan képzelik ezt?!

2015. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért kell neked egy egész lakás? Csak egy szobát szoktak kivenni a fiatalok. Összeköltözöl más fiatalokkal, és kész.
2015. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Egyrészt te már nem vagy gyerek! Másrészt mi közöd ahhoz, hogy mit csinál anyukád munka után? Nem is értem, hogy mi bajod van!
2015. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
sokan összetévesztik az őszinteséget a pofátlansággal/bunkósággal.
2015. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!