Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehetséges, hogy nem ő a...

Lehetséges, hogy nem ő a biológia apám? (kicsit durva)

Figyelt kérdés

Apukám sosem bánt velem úgy, mint ahogy egy apának kéne. 3 éves korom óta vert, terrorizált, bántott, meg minden. Anyu nem állt ki mellettem, sőt, folyton a fejemhez vágta, én vagyok a megromlott házasságuk oka, apu mindig azzal kezdte a vitát, ha nem lennék, meg ha nem én lennék a gyereke.

Nem igazán ismert el a lányának. Sokszor, ha összevesztek anyuval, engem hozott fel oknak, és a fejéhez vágta, hogy "Tűnj el, és vidd a lányodat is! A kicsi marad!"

A "kicsi" a húgom, akivel nagyon jó a viszonyuk a szüleimnek, holott nehéz természet, én meg mintagyerek voltam.

Anyu és a nagymamám mindig mondta, hogy tiszta apu vagyok külsőre és belsőre, holott ez nem igaz. Egyikükre se hasonlítok.

Anyu: sötétbarna haj, nagy kék szemek, keskeny ajkak, kerek arc

Apu: világosbarna haj, apró zöld szem, keskeny ajkak, kerek arc

Húgom: világosbarna haj, nagy zöld szem, átlagos ajkak, kerek arc

Én: vörösesszőke haj, mandula forma zöldeskék szem, telt ajkak, ovális arc

Senki nem volt szőke a családban még az ük vagy dédszülők közt se, mindenki barna.

A természetem se hasonlít senkiére, ahogy a járásom, hanghordozásom, tartásom se.

A legfurább pedig:

Anyunak aputól nem lehetne gyereke, mert nem passzol a vércsoportjuk. Legalább egy babája elment emiatt. 3-4 év próbálkozás után születtem én - egészségesen. 3 évre rá a húgom, aki viszont beteg, vérzékeny. (aki otthon van a történelemben és a biológiában, tudja, ez a betegség a királyi családokban volt gyakori, ahol közeli rokonok házasodtak)

Anyukám biztosan az anyukám, mert vannak rólam pár hetes fotók, és majdnem meghaltam születésem közben.

Egyszer 6 évesen megérzései alapon megkérdeztem, örökbe fogadtak e, de nemleges választ adott.

Hogy apu az apukám e, nem lehet megkérdezni tőle, hiába próbáltam már, erre a témára rémesen harapós lesz. Más közeli rokonok ugyanígy.


Igazam lehet (más is felvetette már) vagy sokat kombinálok?



L


2015. febr. 14. 16:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mesterséges megtermékenyítés is lehetséges donorspermából, ha mindenképpen arra gondolsz, nem ő a biológiai apád. Ha vércsoportjuk nem stimmel, akkor ez lehet az egyetlen út, és a húgodat is magyarázza. Annak az oka, hogy téged miért nem kezel sajátjaként, a házasságban keresendő inkább.. te voltál az első gyerek, gyakran megromlik a kapcsolat, ha a szülők nem voltak felkészülve a gyerekkel járó dolgokra.
2015. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy DNS teszt eldöntené, de talán egyszerűbben is kideríthető. Mi a te illetve a szüleid vércsoportja?
2015. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
ugy tünik elég meredek családod van..
2015. febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%

Sok kamasz van aki hasonló családban és és egyre biztosabb benne hogy örökbe fogadták.

Általában az első gyerek születése után romlik meg a házasság, ha megromlik. Hiszen akkor az apának és anyának sokkal kevesebb minőségi ideje és főleg energiája jut egymásra.

Az első gyereken tanulják a szülők a szülővé válást. Sok hibát követhetnek el. A második gyereknél már lazábban veszik az akadályokat, több idejük marad a szeretgetésre stressz helyett.

Ha ilyen csúnyán beszél apukád veled akkor szinte tuti biztos hogy nem fogadtak örökbe. Ha így lenne már régen hozzád vágta volna hogy hálásnak kellene lenned neki.

2015. febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy örökbe fogadtak, hanem hogy gyanítom, apu nem az apukám. Igazából nem vagyok kamasz (21) és már nem is élek otthon, csak mostanában tudatosult ez bennem.
2015. febr. 14. 17:35
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A kettes írta meg neked a korrekt választ. Ezeken felül minden más csak kombinálás. Próbáld vhogy a vércsoportokat kideríteni kérdezz esetleg rá, de vhogy úgy, h ne érezzék belőle, h mik a szándékaid ezzel.

Egyébként a viselkedésük miatt a kombinálásod teljesen érthető, de ettől még csak a tudományos módszerekkel deríthetnéd ki, hogy mi a valós alapja. Amúgy én se hasonlítok se apámra, se anyámra, nővéremre meg pláne nem. Aztán én addig hisztiztem míg kiderült számomra, hogy felesleg volt.

2015. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

Imádom mikor játszák a nők ezen az oldalon a hülyét.(természetesen nem véletlen, sokan magukra ismernek)

Persze, örökbefogadás:)

Ebben az esetben inkább arról szól a történet, hogy anyudat más is....

Nem egy ilyenről tudok, sajnos nem tudsz vele mit csinálni, max annyit, hogy jobban megválogatod, h hány pasival bújsz röviden ágyba és nem csináltatod fel magad mással.

2015. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%
Ez agyon van kombinálva.Apád egyszerűen azért nem szeret, mert olyan vagy, mint ő, hiába tiltakozol ellene, és saját magát látja benned, és nem tetszik neki.Nem hinném, hogy Anyád ágyrajáró lenne. Ennyi.
2015. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Semmi közös vonás nincs bennem apukámmal, de ezt írtam fentebb is.
2015. febr. 14. 18:21
 10/20 anonim ***** válasza:
Vannak nem hivatalos DNS tesztek. Ha van rá kereted, akkor csináltass egyet. Mivel nem bírósági ügyről van szó, végülis mindegy.
2015. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!