Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mindent elmondtok anyukátok...

Ti mindent elmondtok anyukátoknak? 15L

Figyelt kérdés
Volt egy dolog amit elmondtam neki, mert lelkiismeretfurdalásom volt miatta, de tudtam, hogy ki fog akadni..na ja eléggé kiakadt. Lehet nem kellett volna. Szóval ti elmondtok még akkor is valamit ha tudjátok, hogy extranagy leszidás lesz miatta/esetleg még büntit is kaptok?
2015. febr. 15. 09:15
1 2
 1/18 anonim válasza:
73%
nem
2015. febr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Soha semmit nem mondtam el és nem is fogok. 20/L
2015. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne ha minden megbeszélhetnék vele. Kiskoromban így is volt, de ahogy korosodtam már arra is figyeltem, hogy mi lehet a következménye az őszinteségemnek, például nehogy megbántsam. Pedig lehet, hogy éppen így bántom meg.
2015. febr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 36éves férfi vagyok.Álltalában elmondtam akkor is ha tudtam,hogy bajom lesz belőle.Mivel én tettem.Én nem szeretek terheket cipelni.Az édesanyám már nem él,de mindig megbocsájtott.Mondjuk én férfi vagyok,és a fiukkal másabbak az anyák.Fordítva működik a bizalom.A nővérem pl apámnak mondta el a gondjait.Én anyás voltam a nővérem meg apás.
2015. febr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

én nem,mert nem lehetett benne megbízni,amit szégyelltem, titkoltam, kikürtölte mindeninek, apának, nagyinak..

meg amúgy is "fenyített" mindig,féltem, reszkettem tőle

2015. febr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem, én apukámmal tudtam mindig beszélni, és ez így van a mai napig.

29/N

2015. febr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

semmit nem mondhatok el neki/ beszélhetek meg vele

egyszer megemlítettem neki ,hogy jóban vagyok valakivel

ráírt a srácra, és megfenyegette, hogy ha még egyszer hozzám szól, akkor megkeseríti az életét :)))

szóval nem, nem mondok el neki mindent.

2015. febr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok amik úgy gondolom hogy nem rá tartoznak :) (pl magánéletem apró zúgai, szexuális életem).

De amúgy sokmindent megosztok vele, mégis van sok dolog amiről ő nem tud.


Pedig lehet hogy jobb lenne ha kiadnám néha magamból.


Nagyon függ a szülőtől hogy reagál erre, és milyen.

Pl barátnőm anyja egy irtó jó fej nő, bármit meg lehet vele beszélni !

2015. febr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Semmit nem mondok el neki. Nem bízom meg benne még inkább a barátnőmmel beszélem meg.
2015. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Dehogy! Próbáltam én az őszinteséget, de anyám a legapróbb dolgok miatt is félórás kiselőadásokat tartott. Tudod az a fajta aminek a végének már semmi köze az eredeti "bűnhöz", hanem szépen elkezdi felhozni a régi dolgokat... Közben meg hergeli saját magát. Még ha az elején nem is kiabált, a végére már akkor is üvöltözött... Közben én meg se szólaltam.

Na a lényeg, hogy rájöttem, a legegyszerűbb ha hazudok. Akkor mindenki boldog.

2015. febr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!