Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi ertelme elni, ha a sajat...

Mi ertelme elni, ha a sajat csaladom se szeret?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam igazan boldog, de mivel nem toltenek velem idot nincs honnan tudjak. Rengeteget vasaroltam, mert egyedul az volt, ami kicsit is tudta potolni ezt az urt, de mar ott tartok, hogy nem akarok elni.

Az utobbi idoben folyamatosan engem hibaztatnak mindenert, soha nem beszelgetnek velem normalisan, ha pedig megkerem oket, hogy vigyenek el hetvegen valahova, a valasz nem.

Ha pedig magamban akarnel elindulni, akkor azzal jonnek, hogy ok penzt nem adnak ilyen hulyesegre.


2015. febr. 17. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress baratokat. Nem ugyanaz, de megis jol potoljak a csaladot. Rengeteg szeretetet, elfogadast, elismerest tudsz kapni egy jo baratsagtol. Kesobb pedig a parodtol es a sajat csaladodtol. Nekwm is ilyen a hatterem, tudom, mirol beszelsz. Mar kozepkoru vagyok. A sajat paromra es gyerekemre koncentralok, a rokpnaimmal feluletes a kapxsplatom.
2015. febr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Nem a család miatt érdemes élni... közel sem... keress egy célt, amiért érdemes. Gyenge jellemre vall feladni, nincsenek olyan problémáid, ami miatt megérteném, ha így döntesz.

A célod lehet, hogy jól tanulj, hogy bekerülhess egy jó suliba akár messzebb a szüleidtől, vagy nyáron dolgozz és összeszedj valamennyi pénzt, amennyiből valamit veszel, vagy elutazol/tudod állni, hogy elmászkálj valamerre.

Amíg nem lesz önállóbb életed, addig a szüleid hozzáállása meg fogja határozni a hangulatodat, keress barátokat, akiktől "törődést kaphatsz" és ami leköti kicsit a gondolataid.

2015. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!