Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem ra anyat, hogy...

Hogy vegyem ra anyat, hogy kevesbe csinosan oltozkodjon?

Figyelt kérdés
Anya eleg csinos. Kondizik, fut, mindenfele zoldeket eszik es az a helyzet, hogy elegge jol nez ki! Eleg rosszul erzem magam a jelenleteben neha. Jar kozmetikushoz, fodraszhoz, sminekli magat meg ilyenek. Reggelente ha beallok melle nem engedi, hogy en is sminkeljek, a kremeit hasznalhatom, neha egy fujast ad a parfumjebol, de ennyi. Mindig magassarkuban van(platform), tok meno ruhai vannak. En ugye meg nem hordhatok magassarkut, mert csak 14 vagyok. Ra vehetnem valahogy, hogy kicsit mashogy oltozzon?? Mondtam neki, hogy csunya vagyok, de mindig azzal jon, hogy en vagyok a legszebb. De ha o ott van kb a legrondabb vagyok. Ha megyunk valalhova mindig ot nezik meg dicserik. Nyaron furdoruhaban is annyira szep. :( Amugy annyira nem is lennek ronda, csak mostanaban elegge gaz a borom :( kijott rajta egy csomo pattanas. Kaptam ra lemosot meg kremet, de nehezen mulik. Raadasul az utobbi idoben elegge meghiztott a hasam. Nem igazan szeretek sportolni. Megkostoltam anya kjajat, de nem iazn izlik, meg nem is tudok vele jollakni. Kb. 4-5 fele kaja van, amit meg tudok enni mostanaban, de azok mind hizlalnak. :/ ne agazan erzem jol magam a borombwn mostanaban

2015. febr. 20. 23:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem anyukádnak kell kevésbé csinosan öltöznie. A tested most változik, majd megnyúlsz és kisebb lesz a hasad. A te korodban még nem kell fogyóznod, most energiát gyűjt épp a szervezeted, ne ess kétségbe. A mozgást viszont jó, ha megszereted, mert később attól lesz tartósan jó alakod. A pattanások meg előbb-utóbb teljesen eltűnnek, a hormonjaid most épp tombolnak, ez normális. Anno ilyen korban minden 3-ik osztálytársnőm úgy nézett ki, mint a pulykatojás.
2015. febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Jo de kertem anyat, hogy legalabb kenje le nekem korrektorral a pattanasokat, de nem teszi, mertogy nem szabad ilyenkor! :(
2015. febr. 20. 23:26
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

De aranyos :)


Ne vedd rá sehogy, szerintem legyél rá büszke, hogy ilyen csinos, fiatalos anyukád van, és legyen előtted példakép!

Sportolni kellene pedig amúgy, ha jó alakot szeretnél, na meg kajára sem árt ügyelni, de anyukád szerintem ezekben tud segíteni.

2015. febr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
A pattanások miatt bőrgyógyászhoz menj! Csak ő tud tartósan segíteni. Anyukád inkább a példaképed legyen. Fogyózni tényleg sokkal nehezebb tiniként, mint felnőttként. De mozognod kell, mert a nagy has nem szép és nehéz megszabadulni tőle. Inkább próbálj meg hatni anyukádra, h a te külsődre is figyeljen. Egy kis természetes sminkhez és csinosabb cipőhöz már nem vagy kicsi.
2015. febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Borgyogyasznal voltunk. O ajanlotta a tonikot es a kremet.
2015. febr. 20. 23:37
 6/22 anonim ***** válasza:
25%

Anyukád a külsőségekre koncentrál. Jó, ha valaki szép, de vannak más fontos dolgok is. Főleg a te életedben. 2 év múlva szebb leszel mint ő, és jó lenne, ha mindketten örülnétek a másik sikerének irigykedés helyett.

A korrektor tönkreteheti a bőrödet (tapasztalat :(()

2015. febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Amugy van sok ruham, de nekem a felnottesebb ruhak jonnek be amiket anya hord.
2015. febr. 20. 23:38
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem hogy örülnél hogy anyád csinos, és nem hagyja el magát! Nézd meg a hasonló korú nőket, a legtöbb szanaszét folyik, igénytelenek, koszos melegítőben vannak egész nap. Legyél büszke rá, és ne írigykedjél, nem szép dolog saját anyádra így írigykedni! Tegyél érte te is, menjél és sportolj, és akkor neked sem lesz lógos hasad!
2015. febr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Utolso. Nyugodj meg, ne hoborogj, buszke vagyok ra. Szerintem ha ujra elolvasod lathatod, hogy nem irtam egy szoval se rosszat rola.
2015. febr. 20. 23:47
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
Anyukádnak elismerésem,hogy nem hízott el és nem próbál lehúzni téged a francba,ellentétben az enyémmel.Mondjuk ha egyszer-kétszer alkalom adtán engedné egy pici korrektort a patikra,az még nem káros,csak ha minden nap használod,akkor tennéd tönkre a bőröd.Szerintem beszélj vele,hogy 14 évesen alkalom adtán szeretnél hordani felnőttesebb ruhákat és cipőket.Mondjuk színház vagy egyéb ünnep nap.Csak meg lehet győzni.
2015. febr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!