Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak (kérdés rövid,...

Mit csináljak (kérdés rövid, magyarázat hosszú)?

Figyelt kérdés

Nem lehet aludni anyámtól. A szomszéd szobában lakik. Amikor aludni akarok át lehet hallani a nyögését. Már 9 éve ez megy. Minden második éjszaka alszik itthon (éjszakás), olyankor nem lehet tőle aludni. Sokszor sík idegesen fekszem le. Most 3 éjszaka nem aludtam, csak nappal 4 órákat, úgyhogy eléggé fáradt vagyok, szerettem és tudtam is volna aludni. Erre a nyögésétől nem tudok aludni. Az első pár évben szépen kértem. Most már kiabálva kérem. Kb 6-7 évig ez működött is, de most még erre is tojik! Annyira ideges vagyok miatta, hogy meg tudnám verni. Mondtam már egy párszor, hogy cseréljek valakivel szobát. Nem lehet. (Gondolom macera lenne és mindenki lusta! Egyedül nem tudok szekrényeket emelgetni, nem bírom el). Már gondolom még anyámat kezdik el védeni, de amikor nem hagyják aludni az embert éveken keresztül és tojnak rá, akkor már egy kicsit ki vagyok.

Az elmúlt két évben nem itthon laktam, ezután sem itthon szeretnék - nyugodt és kiegyensúlyozott is voltam -, de már kb egy éve nem találok munkát. Egy pályakezdő senkinek se kell. Mit tegyek?



2015. febr. 22. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

400 forintért lehet venni többször használatos füldugót a munkavédelmi árházakban


és ne költözz sose társasházba, utálni fognak a szomszédok!

2015. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nyög???

Amúgy a füldugót elég régen feltalálták már.

2015. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nyög. Szerintem valami kényszerbetegsége lehet (nem fájdalmában), meg hangosan kommentálja a filmeket, átkozza apámat és ezeket mind hallom, mert nem olyan vastagak falak. Nem vagyok képes tovább elviselni, 9 éve nem tudok tőle aludni!

Az elmúlt két évben Pesten laktam (nyilván nem családi házban). Néha át lehetett hallani dolgokat, de szerencsére jó helyen laktam. Nagyon élveztem és kiegyensúlyozott is voltam.

2015. febr. 22. 18:43
 4/13 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd mégis mit jelent az, hogy nyög? Egész éjszaka toszogatják és akkor ad ki hangokat, vagy csak simán horkol álmában?
2015. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Hát, megszoksz, vagy megszöksz. Ja, és irigylem a problémádat.
2015. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
Megtudnád verni,derék egy gyerek vagy.Menj el te is szakmányba aztán majd te is nyögsz.Az azért jó van fedél a fejed fölött mi?
2015. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

9 éve nem lehet aludni! Mindenki tűrésének van egy határa! Gondolhatod mekkora feszültség van bennem.

Igen, el akarok menni! Ha találnék munkát már rég nem itt élnék. Az elmúlt két évben, mikor a saját lábamon álltam, sokkal kiegyensúlyozottabb voltam. Még valahogy el kellene viselni egy pár hónapig, azt, hogy nem tudok aludni!

Aki írt tanácsot, annak köszönöm.

2015. febr. 22. 21:04
 8/13 A kérdező kommentje:
Horkolás mellett tudok aludni, de ő nyög.
2015. febr. 22. 21:04
 9/13 anonim ***** válasza:

Kicsit fura nekem ez, hogy nyog. Nem lehet, hogy turett szindromas? Azok szoktak ilyent csinalni, az apro rangasoktol egeszen az orditva karomkodasig. Sajnos ha nem megy el onkent orvoshoz eselye sincs a valtozashoz.

Ha tobben eltek a lakasban tobb szobaban es nm akarnak veled cserelni az valoszinuleg azert van mert oket is zavarja. Leginkabb apadat csodalom, o hogy birja ki? Talan beszelj vele, lehet, hogy neki lenne par otlete feled. Mas megoldas a fuldugo, vagy enyhebb altato, vagy a szoba hangszigetelese.

2015. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

F_Ü_L_D_U_G_Ó


Azt se fogod hallani, ha rád dől a ház.

2015. febr. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!