Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amióta anyumnak pasija van...

Amióta anyumnak pasija van nagyon rossz a kapcsolatunk, emiatt szinte egesz nap sirok, o meg szep szoval le se sz*r. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Emiatt az atlagom szepen le is romlott 4,2-re (4,8-rol...)

Mondok par szituaciot, hogy milyen bunko velem:/

-Bejon a szobamba este 11-kor, elveszi tolem az egyetlen (meleg) takaromat es atviszi azt a pasijanak, mert szegeny fazik a legjobban befutott szobaban teli takaroban.. Az bezzeg nem erdekelte, hogy az az enyem es hogy mivel hideg allergiam van, este ha fazok megtobb piros foltom lesz..-

-Aznap tortent amikor kiderult hogy masnap fizikabol tzt irunk. Megkertem anyumat hogy segitsen mar egy kicsit, mert nem vilagos.. Hat nem szart a fejemre?! Leorditott, hogy menjek ki, mert nagyon fontos dolga van.. Aha, biztos fontosabb a pasiddal beszelni, minthogy raszanj a lanyodra 3-5 percet:")-

-Szinte minden hetvegen mennek valami 2 napos "nyaralasra" a kis dragajaval.. Nekem addig MINDIG kioszt feladatokat hogy takaritsak ki, vegyem meg ezt azt neki.. Eddig egyszer se kerdezte meg hogy nincs e kedvem veluk menni. (Multkor Olaszorszagba mentek par napra, en meg mar szinte terden alva konyorogtem hogy hadd menjek veluk.. Persze hogy nem vitt el)-

Es meg sorolhatnek egy csomot egy jo ideig.. Na meg mar probaltam ezt vele megbeszelni, de az lett a vege hogy atjott a pasija, es megint osszevesztunk. Mit tegyek???:( Semmit se torodik velem..



2015. febr. 28. 13:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Édesapáddal milyen a kapcsolatod?
2015. febr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem el
2015. febr. 28. 13:31
 3/18 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon sajnálom...


Figyelj, lehetne itt okoskodni, hogy beszélj édesanyáddal, vagy beszélj az új faszijával, vagy csináld ezt, csináld azt, de az a helyzet, hogy vannak emberek, akik egyszerűen alkalmatlanok szülőnek. A rövid ismertető alapján gyanítom, hogy anyád is ilyen. Azt kívánom neked, hogy légy erős. Támaszkodj a barátaidra, biztosan vannak. Ha segítségre van szükséged mondjuk a tanuláshoz, fordulhatsz hozzájuk, vagy valamelyikük anyjához/apjához. Nem tudom, hogy mennyire népes a családotok, de talán van még valaki, akire számíthatsz. Persze ez nem pótolja egy szerető anya jelenlétét, tudom. Fogadd el, hogy neked nincs olyan anyád. Sokan nőnek így fel és normális emberek lesznek. És később pedig egy nagyon szerető családot alapítanak.

2015. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso:) De amikor nincs pasija, akkor meg nagyon normalis es kedves velem..
2015. febr. 28. 13:55
 5/18 A kérdező kommentje:
Lehet csak potlek vagyok neki, vagy mem tudom:/
2015. febr. 28. 13:55
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem megfelelő az értékrendje... ezt sajnos tényleg nem tudod befolyásolni. Fogadd el, hogy ő ilyen.
2015. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom anyukád közel van a klimaxhoz, ez olyan klimax előtti baromság..

Nálunk is ez van, anyám ráadásul majdnem 50 évesen egy 23 éves pasival jár, az én párom 24 éves..

Úgy viselkedik, mint egy eszetlen tinilány, dugdossa a telefonját előlem, mintha érdekelne, hazudozik, lóg a melóhelyéről.. Szánalmas.


Kitartás!!

2015. febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Fogadd el, és törődj bele.


Anyádnak jelenleg fontosabb a fszija, mint te, és ez így is marad még egy jó darabig. Ez van.

2015. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%

Nem anyukáddal van itt a baj, hanem veled. Féltékeny vagy, nem viseled el, ha más is a közelében van.

Miért is kell bőgnöd egész nap, mert édesanyád nincs egyedül? Tanulhatnál is helyette, akkor például nem romlott volna le az átlagod.

Azt meg egyszerűen nem hiszem el, hogy a gyerekéről leszedi a takarót mert kell a pasinak vagy hogy mindig te húzod a rövidebbet... kizárt dolog.

Kislány, sajnáltatod magadat, ez van.

2015. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%

9-es.

A szituáció adott. A kislány leírta a tényeket. Ha nem hiszed el, akkor nem kell válaszolni.


És de, sajnos vannak ilyen emberek.

2015. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!