Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azt hiszem anyukámmal megtörté...

Azt hiszem anyukámmal megtörtént a legrosszabb dolog, ami történhet egy szülő életében?

Figyelt kérdés
Bátyám meleg. Nekem tetszik egy lány, lány létemre. Ma el szeretném neki mondani de hogyan ? Biztos nem lesz könnyű neki. 17L
2015. márc. 3. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Azért ez nem a legrosszabb dolog egy szülő életében...Egyikőtök sem beteg, nem halt meg, nagy baj nincs...

Én személy szerint anyuka vagyok, viszont biszexuális, biztos ezért nem látom ilyen kritikusan ezt a helyzetet. Viszont szerintem abba, hogy tetszik egy lány nem feltétlenül kell beavatnod, esetleg akkor ha párkapcsolatban vagy vele. Sok minden történhet egy ember életében, nézz meg engem, nekem mindig is a lányok tetszettek jobban, de mégis a férfibe szerettem bele, aki most a férjem és a gyerekeim apukája..:)

Ha szeretnél erről beszélgetni írj nyugodtan.

2015. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem pedig ez nem a vilag vege. Tudod mi a legrosszabb? Ha egy szulo tuleli a gyereket. Ti eltek, egeszsegesek vagytok.


Egyebkent en ennyit meg nem mondanek neki..majd ha biztos leszel magadban. Ez lehet puszta kivancsisag is.

2015. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Én amikor elmondtam neki,hogy van egy barátnőm,akkor csak annyit mondott,hogy ez csak egy fázis,majd elmúlik. Sajnos azóta sem hiszi el... szerintem ez nagyon embertől függ. a bátyádnál mit mondott?

16/L

2015. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Nálad még csak-csak lehet unoka spermadonorral, de a bátyád akárhogy tolja a másik srácot (vagy fordítva), onnan nem lesz gyerek. Ez elég súlyosan érintheti a leendő nagyszülőket, hogy mindkét gyerekük génhibás.
2015. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Há, közelében sem jársz kicsi lányka, egy szülő életében a legrosszabb, ha el kell temetnie a gyermekét.
2015. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a bátyád bevallotta anyukádnak,hogy meleg akkor Te már nem tudsz a helyzeten rontani! Nekem elhiheted!Ez olyan mint egy védőoltás,az első ilyen bejelentés megbetegíti az embert,majd belehal,aztán felépül és rezignálttá válik a dologra!

Lehet mégis van némi igazság a mondásban,hogy ami nem öl meg az megerősít!:)

2015. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12%
17 éves vagy...lehet még csak kalandozol...hagyj egy kis lélegzetvételnyi szünetet anyudnak, előbb legyél benne biztos:D
2015. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!