Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A mostoha apámnak mindig...

A mostoha apámnak mindig feláll ha velem van. (nem sexuálisan van velem, hanem pl. ha beszélgetünk. ) Mit tegyek? Ez egyáltalán normális?

Figyelt kérdés

Nem figyeltem vagy ilyesmi, de az ember szeme megakad az ilyenen. És nem csak egyszer láttam, hanem többször is. Sokszor ölel meg (többször mint az öcsémet) és ilyenkor nagyon kellemetlenül érzem magamat. Még csak 2 éve lakunk együtt.

13 éves vagyok, de 15nek is kinézek. Ezt nem úgy értem, hogy sminkelem magamat, vagy ***ruhába járok, hanem mert egyszerűen fejlett vagyok.

Nem hordok kihívó ruhákat se, sőt a közelében próbálok minnél előnytelenebbül öltözködni.


Kérlek segítsetek....



2015. márc. 9. 18:10
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
14%

Normálisnak normális, de kérd meg hogy viseljen tágabb nadrágot és szűkebb alsót, vagy valami.


De ne anyádhoz rohanj azonnal, mert még frászt kap.

2015. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
89%

rohadtul nem normális, és azonnal szólj anyukádnak

az első válaszolóra pedig ne hallgass...

2015. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim válasza:
14%
Ezzel semmi baj nincs, hiszen férfi.
2015. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
88%

banyek, egy 40 feletti férfiról beszélünk, akinek feláll a farka, ha egy 13 éves kislányt ölelget, ez hol normális?

vagy lehet, hogy a ti aberrált családotokban normális, de a valóságban nem így van...

2015. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
92%

anyámnak is volt ilyen pasija


ha beöltöztem nyakig, vévignézett és mivel mezítláb voltam, a lábujjaimon mélázott akkro.

már hányni tudtam volna a fürésző tekintetétől is.


de én megúsztam, mert anya kidobta más okból.

2015. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 Hengerelőhereverem ***** válasza:
33%
Amég nem tesz, csinál olyat amit nem illene szerintem ne foglalkozz vele, bár ahogy érzed, azt te tudod téged mennyire zavar, ha elviselhetetlen akkor szólj neki, hogy tartsa a 2 méter távolságot.
2015. márc. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

1. Szerintem ez egy beteg válasz. Tágabb nadrágot?!

2. Köszönöm a válaszodat, de hogy mondjam el neki?

3. Én meg egy kiskorú vagyok...

2015. márc. 9. 18:23
 8/46 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy normalis! 13 eves lanyrol van szo es azert egy felnott ferfinak uralkodnia kene magan! De tetelezzuk fel, hogy "szegenykenek" feall, akkor emelle miert olelgeti a kerdezot?

Vahh, a hideg is kiraz. Szolj edesanyadnak Kerdezo!

2015. márc. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
De hogy mondjam el neki? Félek hogy nem hisz majd nekem
2015. márc. 9. 18:26
 10/46 anonim ***** válasza:
93%

így, mondd el neki ezt, amit ide leírtál, vagy mutasd meg neki a kérdést

ha meg anyukád nem lép semmit, akkor is okvetlenül szólj egy olyan felnőttnek, akiben teljes mértékben megbízol

egyáltalán nem tehetsz semmiről, ez nem a te hibád, akármit is akarnak veled elhitetni

undorító, hogy felnőtt férfi nem képes magát disztingválni

2015. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!