Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A mostoha apámnak mindig...

A mostoha apámnak mindig feláll ha velem van. (nem sexuálisan van velem, hanem pl. ha beszélgetünk. ) Mit tegyek? Ez egyáltalán normális?

Figyelt kérdés

Nem figyeltem vagy ilyesmi, de az ember szeme megakad az ilyenen. És nem csak egyszer láttam, hanem többször is. Sokszor ölel meg (többször mint az öcsémet) és ilyenkor nagyon kellemetlenül érzem magamat. Még csak 2 éve lakunk együtt.

13 éves vagyok, de 15nek is kinézek. Ezt nem úgy értem, hogy sminkelem magamat, vagy ***ruhába járok, hanem mert egyszerűen fejlett vagyok.

Nem hordok kihívó ruhákat se, sőt a közelében próbálok minnél előnytelenebbül öltözködni.


Kérlek segítsetek....



2015. márc. 9. 18:10
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
8%
Természetesen nekem is szemet szúrt az ölelgetés, kedves utolsó, ezért nem is vettem védelmembe a pacák VISELKEDÉSÉT. Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy az álló bré még nem bűn.
2015. márc. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
69%
mi lett, kérdező?
2015. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
54%
Szegény kérdező kapott hideget-meleget. Szerintem is szólj felnőttnek, mert ez nem normális..
2016. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
23%

"Ezt nem úgy értem, hogy sminkelem magamat, vagy ***ruhába járok, hanem mert egyszerűen fejlett vagyok. "



Ez a mondat mindent visz :DDDDD XDXDXD


A sok sminktől, festéktől nem leszel fejlett, inkább csak undorító és egyhangú.

2016. júl. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

A #36.(2015.márc.10.14:38)

és a #40.(2015.márc.10.26) tökéletes válaszok.

Így a kettő együtt.

2022. szept. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Én azért vitatkoznék ezzel biztos látod dologgal meg azért van félkemény állapot is nekem pl volt olyan hogy nadrág ingerelte vagy spontán keményedet petig nem gondoltam semmire ahogy reggel merevedéskor nyutózásal jőn

Azért nem könnyű meg állapítani


Sok nő aszt hiszi csak akkor ál cerka mikor férfi felizgul akkor téved de ebben esset nem ölelgetném mostoha lányomat az már gyanús és azért illik elrelyteni ha csak nem párod előtt vagy és csak ő lássa de ott vannak gyerekek az már más tészta de persze ez természetes mint mondjuk reggel merevedés


Az ember tudjon már külömb séget ölelés és ölelés között


Van baráti a szerettet és a szerelmi/szexuális ölelés

Én hiába őlelnék mostoha lányom akkor se gerjednékrá még ha csinos is lenne ez így nem helyes sog beteg ember van vigyázzni kell ráadásul ha kellemetlen akkor szólj semmi nem kényszer gyerekemet se kényszerítve arra hogy átöleljem van saját akarata ő saját kis teste nem a szülő tulajdona

2022. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!