Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés
Apám elég nagy étkű. Mindig tele kell lennie a hűtőnek, legyen meleg kajak, kekszek minden. Ehhez képest már rég óta csak egy szaros közmunkás fizetést hoz haza. Szokása hogy még vacsora után kimegy a konyhába, és egy ültő helyébe felzabál egy zacskó kekszet. Mikor valaki fel meri neki ezt hánytorgatni, akkor tajparaszt hangnemben csak egy olyat vet oda hogy: "Nem lehet éhezni". Most őszintén ez normális viselkedés?
2015. márc. 31. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Ki van már tágulva a gyomra. Nem tehet róla.
2015. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Nagyétkű. Az én apám is sokat eszik
2015. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha lazacot enne pezsgővel, még érteném a reakciódat.
2015. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem igazán kulturált viselkedés.
2015. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Hashajtót tennék a kajájába. Észérvekkel ne próbálkozz.
2015. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

@21:11


Ugye ezt a választ te sem gondoltad komolyan?

2015. márc. 31. 21:21
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

""Mikor valaki fel meri neki ezt hánytorgatni, akkor tajparaszt hangnemben csak egy olyat vet oda"" Ezen jot nevettem XDXD


Most öszintén TE ezt itt megkérdezed? Dolgozni nem akarsz TE? Most komolyan attöl sajnálod a kaját aki megdolgozik érte? Szerintem a TE viselkedésed az a NEM normális...hülye vagy

2015. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

"egy szaros közmunkás fizetést hoz haza"

És te? kinézed a szájából a falatot?

Ismered azt a mondást?

Jön még kutyára dér.

2015. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem gondolnám komolyan. Az én apám keményen megdolgozik a pénzért amit kap. Egyen amennyit csak kíván! Mert az ő pénze. Nem én fogom neki megszabni hogy mennyit ehet. Majd ha dolgozol és lesz pénzed és a te pénzedből fog élni apud akkor majd megmondhatod neki hogy mennyit bír enni. Persze a válasz nem tetszik kérdező. Sajnos az embernek fáj az igazság.
2015. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem keress valami normális elfoglaltságot vacsora utánra, ne apádat cseszegesd, mert eszik egy zacskó kekszet. Mert szerintem a te viselkedésed furcsa egy kicsit.
2015. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!