Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? (kérdés rövid,...

Mit tegyek? (kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem miért van ez.

Teljesen azt érzem, hogy utálnak a szüleim. Fenyegetnek, rettegésben tartanak.

Sokszor vagyok velük szemtelen, visszaszólogatok, de sokszor próbálok velük normális lenni, amit egyáltalán nem értékelnek.

Ha már valami kicsit nem tetszik nekik, ha már kifejezem a véleményem, azonnal felháborodnak, üvöltöznek, és ocsmányságokat vágnak a fejemhez. Hogy én egy semmirekellő szar vagyok, dögöljek meg stb.

De néha egészen normálisak, és néha olyanok vagyunk, mint egy rendes család.

De már utálom magam, nagyon fáj amit csinálnak velem. Sose mondták, hogy szeretnek, sose öleltek meg, sose lelkiztem velük.

Sokszor az is felmerül bennem, hogy én minek születtem meg. Olyankor azzal nyugtatom magam, hogy mr csak pár év, s elhúzhatok innen, kezdhetek egy új, normális életet. De a gyerekkorom eléggé el lett cseszve.

Nem tudom mit tegyek, hogy lehetne velük normális vagy legalábbis elviselhető a kapcsolatom?

Beszélni nem lehet velük, mert mindent támadásnak vesznek.

Kérlek segítsetek!

15


2015. ápr. 6. 15:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Most is csúnyán összevesztük, idejött anyám 2x is leordítani a fejem aztán meg: Pakoljad össze a szobád.

Én meg bőgök mint az állat.az előbb feljött apam hogy ha nem pakolom össze 15percen belül a szobám hívja az orvost. Teljesen le vagyok gyengülve, véres a szemem a sírástól, ő meg azzal jön hogy csak megjátszom magam.

Az ilyennek vannak érzései????

2015. ápr. 6. 15:48
 2/11 anonim ***** válasza:

Min vesztetek össze?

Egymással is veszekednek?

2015. ápr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne pakold össze a szobád! Hívja csak az orvost, akinek majd elmondasz mindent!
2015. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azon hogy becsaptam az ajtót...

Aztán a fejemhez vágták hogy elmebeteg vagyok, nem vagyok normális, be kéne záratni.. Lassan el is hiszem magamról:||||..

Igen egymással is szoktak

2015. ápr. 6. 15:55
 5/11 Naro123 válasza:
Gyerekjogvédelem
2015. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet rajtad vezetik le a feszültséget!!

Ne hagyd hogy kikészitsenek.

Menny be a gyermekvédelmishez.

2015. ápr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ha megtenném, még rosszabb lenne a helyzetem.:/
2015. ápr. 6. 16:13
 8/11 anonim válasza:
Próbáltál már velük beszélni? Vagy talán, ha valamelyikőjükkel jobb a kapcsolatod vele megpróbálhatnád. De ha nem megy írhatsz akár levelet is nekik. Össze tudod szedni a gondolataid és leírhatod az érzéseid. Van olyan felnőtt akiiben megbízol? Beszéltél már erről valakivel?
2015. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyikükkel se jó a kapcsolatom, és nem is lehet velük beszélni. Nincs felnőtt akivel jóba vagyok. :/ már a mamámmal se, mert neki mindig azt mondják hogy én mit csináltam rosszul, amiket meg ők csinálnak szépen letagadják. Az nem nagy dolog nekik, de ha rólam van szó bolhából is képesek elefántot csinálni...
2015. ápr. 6. 19:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Az iskolapszihológussal nem akarsz róla beszélni? Vagy esetleg az osztályfőnököddel, ha megbízol benne...
2015. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!