Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meglehet ezt bocsájtani egy,...

Meglehet ezt bocsájtani egy, , anyának"? Tobbi lent (bocsi kicsit hosszu lesz)

Figyelt kérdés

Nos ugy tortent hogy harom gyerekem van, lizingeltunk egy lakast, de a parom elvesztette a munkajat aztan lassan teljesen tonkre mentunk...drogot arult es hasznalt is, kamatos kolcsonoket vett fel a hatammogott ra....es a haz utolso 3 torlesztojet nem tudtuk kifizetni igy elvesztettuk...mivel gyikunk szuloje sem olyan meg hat nincs is hely naluk ezert magyarul utcara kerultunk...megbeszeltem anyammal hogy vigyaz a gyerekekre es keresek en munkat ha maskepp nem megy mivel ezek utan a parommal szetvaltunk. Talatam is munkat eleg gyorsan de pesten es nem kerestem azert annuira jol h surun haza menjek csak max havonta de viszont igy sokat tudtam volna egyedul sporolni..aztan anyam mar ket nappal kesobb veszekedett velem hogy ő nem birja 3 gyerekkel es van sok dolga es nem tud otthon ulni (2.tinedzserkorat elte es egesz nap csavargott a baratnojivel..) aztan ket hettel kesobb felhivott hogy kihivta a gyamugyest es holnap elviszik oket ideiglenes nevelesbe! Annyi penzem sem volt meg akkor h hazamenjek igy elvittek oket (utolag tudom h azt mondta ott hogy elhagytam oket es nem tudja hol vagyok 0.0) persze ahhoz h visszakapjam oket biztos hatter kell munka, lakas...es ezt otthon nem tudtam vna egyedul..igy mar ket eve kulfoldon vagyok de itt sem ment tul gyorsan persze es az elso evben nem is tudtam oket latogatni mert eleg bonyolult volt elmagyaraznom h ez nem ugy tortent ahogy anyu eloadta...ezert mar nem is kaphatom eket vissza mert elvettek a szuloi felugyeleti jogomat...megakartam halni :( es most pedig anyam probalt bekulni es az egeszet ram haritani hogy en !hagytam el oket! es azzal zsarol hogy vegyek neki egy nagyobb hazat es kihozza oket mert mar csak ő latogathatja oket....

Mit csinaljak??? Hagyjam magam zsarolni? Es ha aztan ki sem hozza oket vagy megint elviteti ket hettel kesobb mert meggondolja magat??? Oszinte vagyok utalom anyamat de a gyerekeim nelkul nagyon nehez imadom oket es kimondhatatlanul hianyoznak



2015. ápr. 18. 00:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%

A szülői jogot nem veheti el tőled senki.

Azzal az erővel amivel veszel neki egy házat saját helyzetedet is rendbe tudod hozni és akkor vissza kaphatod a gyerekeket.

2015. ápr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
Magadra gondolsz a kérdésben anya alatt, vagy a nagymamára?
2015. ápr. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Elvettèk a felügyeleti jogot mert nem tudtam havonta látogatni ahogy meg volt szabva, meg mire eltudtam volna intèzni levèben a látogatást addigra már kèső volt
2015. ápr. 18. 01:10
 4/25 A kérdező kommentje:

2#- nek

Jó kèrdès...igazábòl anyura gondoltam de már magamra is mert tudom hogy ezt ők nem èrtik mèg ès biztos hogy nagyon haragudnak rám...

2015. ápr. 18. 01:12
 5/25 A kérdező kommentje:
Ja ès 1#-es: az a baj hogy a hazugságai miatt ő az egyetlen aki talán hazahozhatja őket...de ő ehhez először házat akar...tudod ez a hülye felfogása van hogy ha külföldön dolgozol akkor milliomos vagy..
2015. ápr. 18. 01:16
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Mivel a gyerekvédelemben dolgoztam tudom hogyha ideiglenes nevelésbe veszik a gyerekeket, és 6 havonta megejtesz egy telefonhívást, vagy levelet a gyereknek senki nem veszi el a szülői jogaid, mert kapcsolattartásnak minősül. Akkor hogy is volt ez valójában?
2015. ápr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom a kérdező kiment Németországba vagy Svájcba dubajozni.
2015. ápr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
38%
Anyukád viselkedése onnantól felháborító, hogy zsarol téged vmi nagy házzal. Minekután a te gyerekeidről van szó, egyáltalán nem köteles átvenni a nevelésüket, nem ő az anyjuk. Akkor sem, ha totál ráér és 2. tinédzserkorát éli (mikor élje az ember, ha nem akkor, mikor a gyerekei már önállóak?). Továbbá az sem világos, hogy te azelőtt miért nem dolgoztál? Akkor mégis mit csináltál? Egyetlen fizetésből hogy a bánatba akartatok eltartani 3 gyereket, meg hitelt fizetni? Komolyan nem is értem, hogy mit csodálkozol, hogy tönkrementetek, egy fizetés nem sok, de az sem volt már nálatok. Na mindegy. Nem, elsősorban nem anyukádra kell haragudnod, aki - aláírom - tényleg nem kezelte jól a helyzetet és anyához nem méltóan viselkedett, de ebben a történetben elsősorban te vagy a hibás, meg a drogos exed persze, aki remélem ilyen háttérrel már rég a börtönben csücsül. Annyi szól melletted, hogy te nem tudatosan voltál balambér, így gyermekeid helyében én nem haragudnék rád. Ennyiben talán anyukád rosszabb, mert ő tudatosan hazudott, zsarolt, bár még mindig kitartok amellett, hogy a te gyerekeidet nem neki kell felnevelni. Őszintén remélem, hogy azért minden rendbe jön, elhiszem, hogy hiányoznak a gyermekeid :(
2015. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Az utolsonak csak annyit h azert nem dolgoztam mivel 3 gyerekkel gyesen voltam es a legkisebb 9honapos volt...en pedig 19 meg ha most mindenki le is szol..nem en akartam igy az egeszet de senki masom sem volt anyamon kivul ki segitett vna???
2015. ápr. 21. 00:00
 10/25 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom leirni az egesz tortenetet de csak annyi hogy azt sem tudtam hova vittek oket hogy hivtam vna?? 7honapba kerult mire megtalatam oket es sajnos tel hivas nem eleg, egy evvel kesobb tudtam csak haza jonni eloszor..
2015. ápr. 21. 00:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!