Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, kezdek besokaln...

Mit csináljak, kezdek besokalni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Anyai nagymamám után örököltem egy házat.

Szépen rendbe tettük, felújítottuk a férjemmel.

Sajnos apám és az élet társa és neki a két gyereke, pénz probléma miatt rossz helyzetbe került. Átmenetileg ezért mondtam, hogy költözzenek hozzánk.

Az átmeneti időszak lassan fél éve tart. Kezdek besokalni tőlük, turkál a szekrényekben.

Meg etet mindent a gyerekekkel ezen kívül sok dolog van még.

Mondtam apunak hogy egy hónapjuk van elmenni mert nekem erre fog rá menni a házasságom.

Apu meg értette, ő is tudja a problémákat és annak feltarásával járó veszekedéseket.

Nos az egy hónap megint lassan kettő lesz es nem mennek el.

Nem akarom aput kitenni de a nőet és annak a gyerekeit nem tudom már elviselni a lakásomban.

Mit tegyek?



2015. ápr. 19. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig muszáj lesz kitenned őket. Vagy eltartod őket ezentúl is, és tűrsz mindent, vagy a sarkadra állsz, és az egész bagázst együtt kirakod! Ha apád tényleg tisztában van azzal, hogy milyen problémákat okoznak ők nektek, és még mindig nem tesz semmit, akkor ne szánd meg te sem. Nem kötelességed nézni, ahogy tönkremegy az életed kvázi vadidegen emberek miatt.
2015. ápr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj mégegyszer apáddal és adj nekik 2 hét haladékot.

Ezután pedig egyszerűen zárcsere (feltételezem nincsenek oda bejelentve, így semmi jogi ügyed nem adódhat belőle).

2015. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Nincs az önkormányzatnak olyan épülete ahova kilakoltatás után tudnak menni az emberek?

Ha van ilyen, akkor el lehetne intézni az önkormányzatnál hogy fogadják őket. Apukádnak elmondhatod hogy ő mindig szívesen látott vendég nálatok, de a szemtelen gyerekek és a nője inkább nem.

Ha ovis-iskolás korúak a gyerekek akkor az is lehet hogy már bejelentkeztek hozzátok. Suliba íratkozáshoz kell a lakcímkártya. Ha így van, akkor nagyon keveset tudsz tenni ellenük, mert a gyerekek miatt védi őket a törvény. Ha nem jelentkeztek be hozzátok, akkor egyszerűbb az eset.

2015. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy ez lesz mert ez az állapot tarthatatlan.

Sok vita is volt ezekből a dolgaibol.

2015. ápr. 19. 15:17
 5/15 A kérdező kommentje:

Bejelentkezve biztos nincsenek.

Az én engedélyem nélkül ilyen nem történhet meg. Én pedig nem mentem bele ilyenbe.

Köszönöm a tippet ennek utána érdeklődöm.

2015. ápr. 19. 15:21
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok brutális házibulit sok emberrel, hangos zenével :) Szerintem meggyorsítaná a folyamatot :D
2015. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jó ötlet lenne de nem hinném, hogy a tényen változtat.
2015. ápr. 19. 15:31
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ma este leülsz velük ,mutatsz nekik pár kiadó lakást és megkérdezed melyiket választották .


Oké,hogy család,de hülyének ne nézzen apád se . Két felnőtt ember,ne éljen vissza a jóindulatoddal,főleg ha alkalmazkodni sem képesek a kölykeikkel együtt.

2015. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Apád lehet megértette az álláspontodat, de vagy nem szólt az asszonynak, vagy szólt neki, de üres fülekre talált. Mi lenne ha nem csak apádnak szólnál. Ültesd le az asszonykát is, apádat is. Legyen ott a férjed is, és ott akkor jelentsd be, hogy 2 hetük van elmenni. Utána egyesével dobod ki a cuccaikat.
2015. ápr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Na leultem velük és megmondtam, hogy két hét múlva költözni kell.

Ha nem akkor a házon kívül lesznek a cuccaik.

Apa felfogta de az asszonykaja nem.

Jól össze vesztünk lehordott mindennek, hogy a gyerekeit ki akarom tenni az utcára.

Elmondtam a problémakat. Szerinte teljesen természetes az, hogy a hűtőből ha valamit meg kívánnak meg eszik, és hogy szerinte kötelességem őket elviselni.

Ezek utan a két hét, leredukálodott három napra.

Ha addig nem intézik el zarcsere.

2015. ápr. 19. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!