Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért néznek ennyire hülyének...

Miért néznek ennyire hülyének a szüleim?

Figyelt kérdés
Alapítványi iskolába járok és itt kell tandíjat fizetni minden hónapban. Apám adja rá a pénzt, de nem mindig tud pont annyit adni és ilyenkor mindig mondja, hogy tőlem biztos több pénzt vesznek el és nem szólok nekik, holott mindig vissza akarom adni neki a visszajárót. A szecskaavatónk előtt felreppentek mende-mondák, mint mindenhol, hogy olyan dolgokat kell majd csinálni, hogy majd valaki ráborotválja az intim szőrzetét egy pizzára és azt kell megenni, anyám elkezdett velem ordibálni, hogy eszembe ne jusson megenni stb, mintha valaha is eszembe jutott volna ilyen. Ennyire idiótának néz, hogy ilyeneket megcsinálok. Meg ha valamit én nem akarok akkor biztos nem mondom azt másnak, hogy én ezt nem akarom, nekem biztos elveszik a kajámat az iskolában és nem szólok érte stb. Szerintetek miért néznek ekkora gyökérnek?

2015. ápr. 22. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Mert valószínűleg ők voltak ilyen gyíkok gimisként.
2015. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy minek ilyen hülyeségeket elmondani a szülőknek, hogy szecskavató meg ezt meg azt csinálják.

Jó magam is szülő vagyok (16-17 -23 éves srácokkal) de még nekem sem volt arról fogalmam, hogy egyáltalán létezik ilyen szecskaavató..Azt, hogy ilyen primitív dolgokat találnak ki, pláne nem tudtam. De ez nem is baj. Néha jó a szülőket tudatlanságban hagyni.

mellesleg ha nekem mondtad volna el, nagyjából olyan szinten kiakadnék én is mint anyád, mert undorító amit leírtál a pizzáról.

2015. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez természetesen nem volt igaz. Minden iskolában ilyeneket terjesztenek.
2015. ápr. 22. 17:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Félnek attól, hogy manipulálható vagy, sőt, rettegnek tőle.. Ilyen buta formában bukik ki belőlük a dolog. Úgy sejtem otthon elég zárkózott lehetsz, ha fogalmuk sincs a gondolkodásodról, vagy pedig teljesen kiszolgálnak, és emiatt azt gondolják, életképtelen vagy egyedül. Kiábrándító, mikor alábecsülik az embert, főleg amikor a saját szülei teszik. Lehet abban valami, hogy ők átmentek hasonló megalázásokon, ami felnőtt fejjel olyannyira dühíti őket, hogy akaratlanul is rajtad keresztül próbálnak lázadni ellene.
2015. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
állj ki magadér, mondd meg nekik, hogy nenézzenek már gyökérnek, mert nem vagy az. és kicsit erős hangnembe, én ezt szokom, mert engem meg gyerekként akarnak kezelni 24 éves fejemmel... de ááh kár a szóért.
2015. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3: Hát nem hiszem, hogy van ember, aki nálam több iskolát látott belülről, de még sosem találkoztam efféle "legendákkal", hírterjesztésekkel!
2015. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!