Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj az, ha nem akarok...

Miért baj az, ha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés
Minek szenvedjen még ő is ezen a kegyetlen világon?
2015. ápr. 23. 06:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Ha szerinted szenvedés az élet, miért nem készül öngyilkos?
2015. ápr. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Leszel. Készül helyett leszel.
2015. ápr. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne baj? mindenki máshogy látja. én sem szeretnék, valahogy nem vagyok anyának való.
2015. ápr. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Én sem akarok,ez csak nekünk lesz baj öregkorunkban.
2015. ápr. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Ha veled szenvedne, nemhogy nem baj, de nagyon jó, hogy nem vállalsz.


Én nem szenvedek, velem sem szenvedne.

2015. ápr. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az miért lenne baj, hogy neked nem kell gyerek? nem lehet alkalmas mindenki a szülő szerepre. inkább ne szülj akkor, ha így állsz hozzá.
2015. ápr. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Ha gyereked van, akkor a te feladatod olyan korulmenyeket, szeretetet, torodest adni neki, hogy ne szenvedjen a vilagon. Nem a vilag hibaja, ha szenved a gyereked, hanem a tied. Nem olyan orszagban elunk, ahol semmi esely nincs normalis eletet biztositani a gyerekednek. Amugy meg nem ertem, miert lenne kegyetlen a vilag. En a nullarol, melyszegenysegbol nottem fel es onerombol ertem el, hogy ujepitesu, modern butorokkal felszerelt lakasom legyen. Onerombol tanultam es onerombol ertem el, hogy jo munkahelyem van, ahol megbecsulnek. Attol meg nem kegyetlen a vilag, hogy nem hullanak az oledbe a dolgok, hanem meg kell kuzdeni erte.

Nem vagy veletlenul depresszios? Nagyon ugy hangzik a kerdesed.

2015. ápr. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4%
Mert selejtes vagy,de végül is nem baj,ilyen felfogással nem is kell szaporodni!
2015. ápr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj. Aki pedig azt állítja, hogy márpedig baj...és selejtes vagy...nos az egy kicsit (legalább egyszer az életben) gondolkodjon már el a dolgokon, mert nagyon nincs igaza.
2015. ápr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj? Azért, mert van néhány degenerált, aki azon túráztatja magát, hogy mások akarnak-e gyereket, vagy sem?

Ez mindenki saját döntése. Ha te úgy érzed nem akarsz, hát nem akarsz.

2015. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!