Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet kijátszani hogy...

Hogyan lehet kijátszani hogy apa ne szóljon bele a gyerek lakcímébe? Pl lehet olyat, hogy gyermekelhelyezésnél ezt kijelenti, aláírja?

Figyelt kérdés

vagy gyermekelhelyezés előtt, helyett ügyvédnél?

mert amúgy most benne van, csak nem szeretném ha később megváltoztatná!


2015. ápr. 30. 10:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve ha én ennek ellenére költözöm a gyerekkel, visszaviteti a gyereket rendőrséggel, vagy mégis?
2015. ápr. 30. 10:42
 2/4 A kérdező kommentje:
külöflf(unisó)- és Mo -ról van szó
2015. ápr. 30. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Ügyvéd. Ő biztosat fog mondani.
2015. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a helyi illetékes talán gyámügynél, vagy hasonló helyen kell írni egy nyilatkozatot, hogy te vagy a gyermek gondviselője, és akkor ilyenekhez nem kell az aláírása. De kérdezd meg pontosan, és megmondják. Szerintem akár telefonon is tudsz előre érdeklődni, bementek és aláírja.
2015. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!