Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnátok, ha válás...

Hogy fogadnátok, ha válás után anyukátok veletek egyidős "új apukát" mutatna be nektek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 1. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én anyukàmnak is volt màr olyan palija,aki annyi idős volt mint a nővérem,engem nem zavart.
2015. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy mit csinál. Azzal jön össze, akivel akar.
2015. máj. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
lepofoznám az új apukám
2015. máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Elfogadnám, de természetesen nem úgy viselkednék vele, mint egy új apukával, hanem mint egy haverral.
2015. máj. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 gublug ***** válasza:
57%

Az eddigi válaszadókkal nem értek teljesen egyet.

Egyértelmű, hogy furcsa a jelenség, ám a korkülönbség párok tagjai közt megengedhető.

Az viszont, hogy egy 30-as, 40-es anya 20-on évessel jöjjön össze... az valami olyat mutat ami nincs rendjén...


Ami tehetsz, hogy normálisan viselkedsz vele. Nem kell apának tekinteni, mert nem az.

2015. máj. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Nem kell apának tekinteni, mert nem az."

Anyám eddigi pasijait sem tekintettem apámnak. Egyik sem volt az. Nem vagyok már gyerek, 22 éves vagyok, ha beállítana egy 22 éves sráccal, ugyanúgy fogadnám mint egy 52 éves férfit. A kérdés nyilván a már felnőtt gyerekekhez szólt, nem a 14 évesekhez. Mivel rám, mint más felnőttre is, semmilyen kihatással nem kell, hogy legyen a szüleim párkapcsolatai, teljesen mindegy kivel jön össze.

2015. máj. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én biztos dühös lennék, de az Ő(k) életébe nem szól(hat)ok bele. Amúgy meg ha boldogok és jól érzik magukat, hát legyen. Nekem ez lenne a fontos.
2015. máj. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, csak boldog legyen.
2015. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmit ,én örülnék ha találna valakit aki szereti és jól érzi vele magát . Amíg nem egy ingyenélő,vagy alkoholista stb én örülnék és nem szólnék semmit. Ha problémás alak lenne,akkor sincs jogom beleszólni se anyám se más felnőtt ember életébe ,de a véleményemet elmondanám.
2015. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A 30-as anyáknak nincs huszonéves gyerekük,max.akkor ha putrisok.

Engem nem zavarna,ha az anyámnak fiatal palija lenne,legalább ő is felpezsdülne egy időre.

2015. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!