Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apummal gondjaim vannak, nem...

Apummal gondjaim vannak, nem tudom elviselni (reszletel lejjeb). Mit tehetnek, de az eletemet nem szeretnem elrontani?

Figyelt kérdés
Felvettek a Fazekasba (BP). Apum folyton fonokoskodik, szerintem nem egy atlagos szulo. O azt valja, hogy amig nem toltottem be a 18-at meg a testem sem az enyem, es nincs szabad dontesem, habar mindent megkaphatnek, de nem birom, negyen vagyunk testverek, es keves figyelmet kapunk, apum gyakran megut azert mert szerinte elszurtam valamit, pedig teljes tudasommal csinaltam (pl: 3 oraig pucoltam a kocsi kulseet,belselyet es elkezdett szakadni az eso es mar a belso ablakra nem jutott idom, ezt felveti, ugy hogy elotte egy koszonomot sem vakkant oda, utana mondom miert nem jutott ra idom, erre megut :( ) Azt gondolha, hogy en folyton csak arra jatszok hogy atvejem, pedig nem. Nem szeretnek vele elni, de a Fazekast megsem dobnam ki a kukaba, van e esetleg valamilyen koztes megoldas, szivesseben elnek arvahazba is!? Csak nem tudom milyen!? Na meg persze az eletem, nem tudom mi legyen. Kerlek segitsetel dontenem. Ui.: Azt mar reg megakartam kerdezni, csak nem volt ra idom, spum folyton csicskaztat. Gyorsan megirtam, ez szerontem latszik is a fogalmazasomon es a helyesiradomon :/

2015. máj. 1. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Koliba nem tudsz menni?
2015. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha felvettek, akkor oda jelentkeztél és akkor az apád már réges-régen aláírta a jelentkezési lapodat (tehát elengedett).

Ilyen helyesírással egyébként egészen biztosan nem vettek fel.

2015. máj. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ez a problémám, nem tudok apámmal együtt élni, és ha módjuk nevelőotthonban élnék, akkor járhatok attól még a Fazekasba?
2015. máj. 1. 20:37
 4/9 A kérdező kommentje:
de azért köszi a választ
2015. máj. 1. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy koliba mész, ott legalább nem lesz ott.
2015. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem megyek kolégiumba :(
2015. máj. 1. 23:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, 14, 15? A kollégium tényleg jó megoldás lehet, ennek mindenképp járj utána.


Gyermekotthonba bekerülni "akarni" igen csak abszurd, rengeteg dolog nélkülözésére szorulnál, s biztos vagyok benne, hogy nem akarsz együttélni az oda bekerült gyerekekkel. Nem volna benne sok hála.


Gyermekbántalmazás gyanúja esetén gyámhatósághoz kell fordulni, illetve első körben iskolában tanárhoz, igazgatóhoz, vagy akár rokoni/ismeretségi körben olyan felnőtt emberhez, akiben megbízol. De csak rendkívül szélsőséges esetben fogják elvenni a szülői felügyeletet a szüleidtől/apádtól. Elismerem, elég durván hangzik ez a "18 éves korodig a tested sem a tiéd" elgondolás, korántsem egészséges ilyesmit kijelenteni.


Anyukád hol van? Ő nem tud ezekről semmit? Nagyobb testvér, nagynéni, nagybácsi? Valaki, akihez bizalommal fordulhatsz?

2015. máj. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mért kell hazudozni? Ezzel a stílussal és helytelen írással a Fazekas? Ne viccelj. Ekkora kamu után nyilván nem igaz a többi sem. A Fazekasba! Ugyan már.
2021. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4 elemis helyesírással az ország első gimnáziumába. Neem, ez nem az autocorrect, ez egy tirpák, hazudós kölyök.
2021. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!