Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám megállás nélkül beszél,...

Anyám megállás nélkül beszél, nem beszélget, hanem mondja a magáét, van másnak is ilyen ember a családjában? Mást is így idegesít ez a jelenség, ahogy engem, és a család többi tagját (anyukámon kívül)?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 07:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
Azon kívül, hogy kirinyáld magad, mi a kérdés? mert egy-egy random igen/nem válasszal nem lesz nekem semmivel se jobb.
2015. máj. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs kinyírni magam.
2015. máj. 14. 07:52
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Az én anyukám is dettó ilyen.Csak mondja és mondja.Néha totál összefüggéstelenül.Gyerekkorunkban,mikor még otthon laktam,tesómmal mindig bezártuk az ajtót,de úgy is hallatszott,nagyon idegesítő volt.Ma is előfordul,mert nem változnak szerintem a szülők,de mivel külön élek már kb.10 éve,így azt a heti 1-2 órát kibírom.:)
2015. máj. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, az 1-es nem azt írta, hogy kinyírd magad!
2015. máj. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, az egyik füleden be, a másikon ki. Sok idő kell, mire rájön, hogy senkit sem érdekel, amit mond, de egyszer lehet, hogy abbahagyja.
2015. máj. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Nekem exanyósom volt ilyen. Borzalmas volt. 8 évet éltem vele egy fedél alatt...
2015. máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Nekem anyósom ilyen. Az évek során megtanultam szelektíven hallgatni. Ő csak mondja, mondja, én üres tekintettel nézek, és néha érdeklődve beleszólok, ha a szelektív hallásommal kiválasztottam a megfelelő szót, amire rá lehet kérdezni, vagy felkiáltani, hogy "ez most komoly?", "nem mondod?" "erről van szó", "jézusmária". És mindenki elégedett. XD
2015. máj. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Igen, van ilyen rokon, de 500 km-re, így elég ritkán találkozunk. De ha találkozunk, akkor egy hétig non-stop hallgatjuk (na jó, éjfél és fél 5 között, amíg alszik nem beszél, "csak" horkol)
2015. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Az én anyósom is szokott ilyet csinálni. Egy levegővel, hadarva képes elmondani nagy részletességgel, hogy mi volt vele aznap. Néha idegesít, de van amikor egyik fülemen be, a másikon ki. De olyan is előfordult már többször, hogy mondat közben félbeszakít és valami teljesen másról kezd el beszélni.
2015. máj. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
vannak ilyen emberek a környezetemben. Szerencsére nem anyám, de vannak azért páran, sokakkal napi szinten találkozok. Olyankor szoktam azon gondolkodni mit főzzek a héten, mit kell még megcsinálni, hogyan oldjam a gyerek alagútját kartonból stb.
2015. máj. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!