Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 22 éves létemre a szüleim...

22 éves létemre a szüleim gyakran "kölöknek" neveznek. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Többször mondtam nekik, hogy ne nevezzenek így, mert ez nekem rossz, de ilyenkor mindig az a válasz, hogy "jaaaaj, nincs ebben semmi", meg "nem azért mondjuk" stb. Hányingerem van ettől a szótól, mert olyan, mintha egy utolsó magyarországi kis falucska csetlo-botlo taknyos hülyegyereke lennék... Azóta vénembernek hívom őket, amiért megsertodnek. Normális az ilyen? Francnak szül gyereket aki nem normális...
2015. máj. 15. 16:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Francnak lakik még otthon az ilyen nem normális 22 évesen...
2015. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Hát a kérdésed stílusa alapján te sem vagy normálisnak nevezhetö, kölöknek viszont igen, mert semmi felnöttes nincs a viselkedésedben
2015. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Olyan pofátlan vagy, hogy én szívesen orrbavernélek... örülj, hogy fedelet raknak a fejed fölé és kussolj. Ha meg nem tetszik kölötözz el, aztán ott úr lehetsz a saját szemétdombodon.
2015. máj. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor most lesztek szívesek tükörbe nézni! :)
2015. máj. 15. 16:19
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Mit tehetsz? Elköltözhetsz, eltarthatod magad, és akkor senki nem hív kölöknek ,mert nem találkozol velük. Addig meg kuss van, ez van, kölök!
2015. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Ha ennyire zavar, tarts ki az álláspontod mellett, addig, amíg elhagyják ezt a megnevezést.

Azonban a stílusod kicsit erős, szerinted ettől nem normálisak a szüleid? Ez tényleg egy "kölkös" hiszti (nem az elvárásod, hanem ahogy előadod).

2015. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Első gyökér meg nem tudom miből gondolja, hogy otthon élek, erre még utalás sem volt a kérdésembe. Igazi barmok járnak ide
2015. máj. 15. 16:20
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Ja, barmok. És még hülyeségeket is kérdeznek.
2015. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Sehol nem írta ez a kölök, hogy otthon lakna.

Amúgy szerinte feleslegesen húzod fel magad ilyen apróságokon te kölök, illetve emiatt ilyeneket mondania szüleidre, meg két éves módjára visszavágni, na ez tényleg gyerekes kölök...

2015. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
engem meg kislányomnak hív az anyám... és aztán?
2015. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!