Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám szerint. Vagyok.17/L (? )

Apám szerint. Vagyok.17/L (? )

Figyelt kérdés

Ez már a sokadik alkalom, hogy ezt mondta. Pedig sokat tanulok, a házi-, és kertimunkákban is mindig segítek.

Az előbb megkérdezte tőlem, hogy készítünk-e gulyást? Mondom: nekem mindegy. Erre azt mondta bal**sz vagyok. De miért? Nem is szeret?



2015. máj. 23. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Kérdezd meg tőle. Egyedül ő tudhatja a pontos választ.
2015. máj. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerette volna, ha együtt csináljátok, és ha örülnél neki. Igaz, rosszul reagálta le.
2015. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Vagy inkább te reagáltad le rosszul. Közeledett feléd, te meg egy betonfalat tartottál elé. Valószínűleg nem áll jól türelemmel. (szülőként mondom hogy el tud fogyni és ez halmozódik sajnos) Megint lepattant rólad, és belédrúgott. Szeret, de már nincs annyi türelme hozzád.
2015. máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Máskor ilyenkor lelkesen kell mondani, hogy de jó ötlet igen, csináljunk. Tényleg az vagy. :(

Jó önző lehetsz, azzal foglalkozol, hogy ő szeret-e téged, mit szeressen benned, azt, hogy megcsinálod a házimunkát? Az embereket nem azért szeretik. Máskor kedvesebben válaszolj neki, mert a "nekm mindegy" az nem egy kedves válasz.

2015. máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg nem alap, hogy egy apa ilyet mondjon a gyerekére. El vagytok ti tévedve, de nagyon.
2015. máj. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Nekem mind1=Pont le..arom
2015. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!