Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti mit szólnatok hozzá...

Szülők ti mit szólnatok hozzá ha a lányotok egy romával járna együtt?

Figyelt kérdés
22 éves a lány. A fiú normális viselkedésű, dolgozik a fiú családját még nem ismeri, személyesen de ők is dolgoznak. Szülőként mit szólnatok, félnétek hogy mi lesz a későbbiekben? Mennyire működik egy ilyen kapcsolat?
2015. máj. 23. 16:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Nincs bele szólásom, hogy kivel legyen.

Ha normális akkor meg pláne.

Mellesleg magyarokból is nagyon sok rossz ember van... Ennyi erővel bárkitől lehetne félteni.

2015. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
én nagyon nem örülnék neki, de szerencsére nem is jönnek be neki. Nem vagyok rasszista, bármilyen más nemzetiségből választhatna párt magának, de az említett népcsoporttal eddig csak rossz tapasztalatom volt, pedig élnek pár ezren a városomban. és nem nagyváros.
2015. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
ettől nem kell félnem,én gyűlölöm őket,és gondoskodni fogok róla hogy ő is utálja majd őket.Jó tapasztalatom nincs velük,rossz annál több.Nem akarok unokáknak "kisorkokat"
2015. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Én nagyon komolyan elkezdenék ismerkedni a családdal, közös programokat szervezni ilyesmi, aztán meglátnád, hogy milyenek. Ha a fiú is rendes meg a családja is akkor miért ne?
2015. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
Sose jonnek ossze romaval nem hozok szegyent a csaladra
2015. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem minden roma olyan borzalmas, ismerek kifejezetten jófejeket is, de ha nekem udvarolna egy roma pasi, ezerszer is meggondolnám, hogy mi legyen. Nem miatta, hanem esetleg a távoli rokonai miatt. Hallottam már szép történeteket...és kösz, nem, nem kell roma pasi.
2015. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
13%
Nem 21 vagy és terhes? A szüleid rasszisták, így nem fognak neki örülni. Minél később vallod be, annál rosszabb lesz.
2015. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%
Ha rendezett környezetből (netán értelmiségi családból) jön a srác, illetve kulturált és értelmes, akkor nem lenne vele semmi gond, nem bőrszín alapján ítélem meg az embereket. Viszont ha igénytelen, bunkó, műveletlen és ostoba, hiába szőke-kékszemű árja, akit Árpádházy Hunornak hívnak, akkor sem lesz szimpatikus és erről alaposan el is beszélgetnék a lányommal.
2015. máj. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%
#4 egyébként utálom a cigányokat, de aki leszavazott az tényleg rasszista mert szembemegy a józan ésszel.
2015. máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 21 éves, és terhes sem. Nem tudom honnan veszed ezt.
2015. máj. 23. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!