Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehetséges, hogy anyám depress...

Lehetséges, hogy anyám depressziós (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Hárman vagyunk testvérek, én vagyok a legidősebb (14) a legfiatalabb egy majdnem 2 éves kis baba. A szüleim elváltak, anyám újraházasodott. Velem tök szigorú, csak neki lehet igaza, mert ő "felnőtt". Azt hiszi, hogy csak a felnőtteknek lehet igaza, és a gyereknek sose. A házimunkát mindig tökéletesre kell csinálnom, akár többször is meg kell csinálnom. Sosem mosolyog. Azt hiszi, attól, hogy megvesz valamit nekem, már minden rendben. (mondjuk nem mondanám, hogy elkényeztettek vagyunk) Gyakran ordít velem, hogy miért beszélek neki vissza, ő nem tévedhet, stb. Mi lehet a baja? Esetleg depressziós?

2015. jún. 1. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A depresszió elég más dolog, mint amit itt leírtál. Nem azok a tünetei, hogy sosem mosolyog és ordibál a gyerekeivel.
2015. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem depressziós, csak ideges. Milyen a kapcsolata a férjével?
2015. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
van egy kamaszodó gyereke persze hogy folyton orit
2015. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2-es a nevelőapámmal jól kijönnek, ritkán veszekednek.

Lehet azért szigorú velem, mert a személyiségemet apukámtól örököltem, akitől elvált.

3-as egyáltalán nem vagyok rossz gyerek.

2015. jún. 1. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!