Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért vannak megsértődve a...

Miért vannak megsértődve a szüleim a felháborodásom miatt?

Figyelt kérdés
Ebben a tanévben kezdtem el a szakmunkásképző iskolát, szakácsnak tanulok. Általános iskolában nem voltak barátaim, szinte mindenki kigúnyolt, kinevetett, mert kicsit lassabban haladtam mint a többi diák. Amikor elkezdtem a középiskolát, végre lettek barátaim, jól elvoltam mindenkivel. De sajnos májusban anyáék átírattak a hozzánk legközelebbi iskolába, itt sajnos nem elég, hogy nincs szakács szakma, amit szerettem volna tanulni, de az osztályban rengeteg olyan gyerek van, akik az általános iskolában is osztálytársaim voltak és bántottak. Amikor megkérdeztem tőlük hogy ezt miért csinálták, azt mondták, hogy az én érdekemben tették és nem értik, hogy miért vagyok elégedetlen.

2015. jún. 9. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na de mi volt az "érdek"? Rosszak voltak a jegyeid, vagy elkezdtél elzülleni?
2015. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem voltak rosszak a jegyeim, és nem is züllöttem el, a kollégiumból ritkán mentem ki, akkor is csak a boltba.
2015. jún. 9. 18:28
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

"azt mondták, hogy az én érdekemben tették"


Hülye duma!

Most, hogy kicsit nagyobbak vagytok, próbáljatok meg normális kapcsolatot kialakítani egymással, és ne múlton rágódj.

2015. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

"Nem voltak rosszak a jegyeim,"


Na ne :) :)

Jó jegyekkel nem szakmunkásképzőbe mennek.....

2015. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A szakmunkás iskolában nem voltak rosszak a jegyeim.
2015. jún. 9. 19:11
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Attól, hogy valakinek nincsenek általánosban jó jegyei még lehet jó tanuló egy szakmunkásban, főleg ha érdekli is a szakma amit tanul. Nem tudom mi olyan hihetetlen ebben.


A kérdező szempontjából pedig az számít, hogy a jelenlegi iskolájában, hogy teljesített.


Kérdező beszélj a szüleiddel, ha velük nem tudsz dűlőre jutni fordulj egy olyan felnőtthöz akiben megbízol.

2015. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Én azt sem hiszem el, hogy egy (pláne két!) iskola a Te beleegyezésed nélkül hajlandó ezt lepapírozni, gyakorlatilag a hátad mögött.
2015. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem a hátam mögött zajlott, mert a szüleim közölték velem, hogy megbeszélték (egymással) hogy jobb nekem, ha inkább itt a közelben tanulok.
2015. jún. 10. 04:03
 9/11 anonim ***** válasza:
De ott voltál a ki- és beiratásnál és kifejezted a tanároknak azt, hogy ez a szándékod?
2015. jún. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15%
Érdekes, hogy ebben a témában szinte csak kamu kérdések vannak, azok is borzasztó gyenge lábakon állnak.
2015. jún. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!