Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen anya az olyan aki...

Milyen anya az olyan aki azert nem szeret mert ki az apám amiről én nem tehetek?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok szüleim 4 éves koromba elváltak. Nevelőapum által van egy hugom. Ő 17. Sose éreztem h igazán szeretne anyám. Felnevelt megkaptam mindent de szeretet nem.

Mamàm ma mondta és már sokszor h biztos azért mert más az apám.-erről nem tehetek. Vagy lehet mert nem voltam jó tanuló. -nem segített sosem.hugom jó tanuló de mindennap anyám leült vele tanulni.mèg a kötelezőt is felváltva olvasták. Én meg ha 1 est kaptam akkor pofon de segíteni egyszer se segített.

Hugomnak bárki volt a barátnője ismerőse mindenki jó volt. Akik nekem mindenki bolond. Végeztem a sulival el is költöztem azóta külön élek. Nem lakok messze de sose jön el hozzám (anyám) ,mondván hamis a kutya v nem ér rá. Ha 2 hónapig nem hívom ő se hív h mi van velem.

Normális életet élek nem dohányzom nem iszom ès dolgozom. Magam is édesanya vagyok és nem tudok olyat elképzelni h ne szeressem a gyerekem ezért v azért. Pláne amiről nem is tehet. Szeretném neki mindazt a szeretetet megadni amit én nem kaptam meg ezzel örök nyomot hagyva az életemben.

Mindenki látja velem milyen és hugommal. Arról meg tényleg nem tehetek ki az apàm.


2015. jún. 9. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Először is nagyon sajnàllak, hogy ilyen gyerekkorod volt. Amit leìrtàl szinte minden dolgot àtèltem, ìgy tudom miről "beszèlsz". Előfordulhat, hogy anyàd azèrt mellőzött tèged, ès azèrt szerette jobban a hùgodat, mert ìgy akart megfelelni az ùj pàrjànak. Ezt onnan gondolom, hogy nàlunk hasonlò lenne a helyzet, ha èn is engednèk mint a te anyàd. Van kèt nagyobb gyermekem, de pàrom elvàrnà hogy csak a közös picikkel fogllkozzak, mert ők màr nagyobbak. 10 ill. 12 èvesek. Szerintem nàlatok is ez lehet a gond. Anyàd gyenge ahhoz hogy szembenèzzen azzal, hogy a gyermek mindig az első, akàrki az apja. A màsik, ha nem keres, te se keresd. Neked lett csalàdod, ami eddig nem volt. Az energiàdat ràjuk hasznàld, ne arra aki nem èrdemli meg. Egy anya nem attòl lesz anya, mert megszūl, hanem mert felnevel, veled örūl, ès ha kel l vigasztal. De èdesanyakènt abba a hibàba ne ess, hogy elkènyezteted a picidet, mert neked sok minden nem jutott. :)
2015. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!