Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mihez kezdhetnék, hova mehetnék?

Mihez kezdhetnék, hova mehetnék?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, szüleimmel megromlott a kapcsolatom.. egy buszjegyre elegendő pénzem van csak, Budapestre...

Anyám ma közölte, hogy dolgozzak meg itthon azért hogy zabáltatnak... és hogy takarodjak a p.i.cs.ába innen.


Eddig tanultam,tavaly végeztem a sulival, nem találtam még munkát...


2015. jún. 14. 08:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Keress munkát bármit. Mi a vegzettseged!
2015. jún. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
jogi asszisztens, de 1 éve nem találok itt semmit... jó egy kisvárosban élek...
2015. jún. 14. 08:54
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Arufeltolto, takarító munka mindig van. A semminél z is jobb
2015. jún. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
azzal a végzettséggel nem is nagyon fogsz sajna...nagy átverések. vállalj el bármilyen munkát, árufeltöltés, kassza, takarítás
2015. jún. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy anyám idegességében mondta-e, de nagyon pofára fog esni, hogy jövő héten csak úgy elmegyek...
2015. jún. 14. 09:05
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
van hová menned? fenn tudod tartani magad? mert ha nem szerintem ne menj. ha nincs legalább havi 70-80 ezer fix jövedelmed én maradnék a helyedben
2015. jún. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
most közölte, hogy menjek el...
2015. jún. 14. 09:25
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyirányú buszjegyre van csak pénzed, mit fogsz vele kezdeni? Eléggé megviselne, utcán nem maradnál életben, vagy drogos lennél.
2015. jún. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb elhúzni, mint keresni egy munkát (jelen esetben bármilyet) és megmutatni a szüleidnek, hogy 23 évesen nem kell már eltartaniuk? 21 vagyok és egy éve dolgozom. Anyám 18 éves korom óta rágja a fülemet, mert szarban vagyunk anyagilag. Nem lakom otthon, de még mindig segítem anyagilag.

Ja, és közmunka.

Nemigen tudsz válogatni manapság.

2015. jún. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Tudom milyen mikor meg egy McDonaldsba sem vesznek fel mert inkabb a diakokat alkalmazzak, tudom milyen az i, amikor a szulo kifejezi mennyire terhere van a felnott gyereke a ki a sajat hibajan kivul nem tall munkat. Probalj meg vele beszelni, lehet, h csak hirtelen duheben mondta, nem hiszem, hogy tovabbgondolta, mi is fog tortenni ha tenyleg elmesz semmi penzzel....


Amugy most mondta, hogy menj el, azonnal es Te itt irogatsz....

2015. jún. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!