Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha az édesanyám...

Mit tegyek, ha az édesanyám mindent tudni akar?

Figyelt kérdés
Amikor megyek valahova mindig megkérdezi, hogy hova/merre megyek? Kikkel? Mikor jövök? Már kicsit kezd zavarni

2015. jún. 19. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Amíg együtt laktok, szerintem ez teljesen logikus kérdés. Nekem a férjem is elmeséli ezeket, mert szeretjük tudni, mikor ér haza mindenki, és ha gond van, akkor tudjuk, hol keressük egymást. Ez nem "mindent tudás", hanem alap dolog egy fedél alatt élő család esetében. N31
2015. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Ha mész valahova, akkor az azt jelenti, hogy A pontból B pont felé tartasz. Tehát itt egy helyzetváltoztatásról van szó.

Ha valakivel mész az azt jelenti, hogy nem önmagad társaságában leszel, hanem mással is megosztod magadat.

Hogy mikor jössz, az pedig azt jelenti, hogy mikor jutsz vissza B pontból A pontba.

2015. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Hány éves vagy? Bár lényegtelen, életkortól függetlenül alapvető dolog egy helyen élő, egymással törődő emberek esetében, hogy elmondjuk, hova megyünk, és mikorra vagyunk várhatóak. Ezzel elkerülhető az aggódás. Én 20 éves vagyok, és teljesen természetes, hogy csak úgy megyek el otthonról, hogy elmondom, hol leszek és kikkel, és előreláthatólag mikor érek majd haza (nem percre pontosan nyilván). Így a szüleim tudják, merre keressenek, ha baj van, nem tudnak elérni, vagy ha mondjuk nem érnék haza órákkal a megbeszélt időpont után sem, és nem jelentkeznék egyáltalán, jogosan kezdenének aggódni.
2015. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Ez az érdeklődés nem azonos azzal, hogy elkéretőzöl. Csak alap információkat osztasz meg valakivel, aki szeret és aggódik érted, ha nem érsz haza. Te hogy éreznéd magad, ha anyukád egy éjszaka nem jönne haza, csak hajnalban, és nem tudnád hova ment, kivel, mikorra várható? Ugye fura lenne látni, hogy mondjuk este 10kor kisétál az ajtón és majd csak reggel4kor jön haza? Ez kölcsönös, ő is aggódik érted, mert szeret. Nem a magánéletedben vájkál, csak figyel rád. Ez még nem bűn.
2015. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Költözz el.
2015. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez természetes dolog. Nyilván nem akar aggódni érted anyukád és ez ad neki egy biztonság érzetet,hogy tudja hol vagy kivel és mikor jössz.

A férjemtől mióta ütközött egy szarvassal én is megkérdezem,hogy mikor jön,mert ha nem jön akkora mikorra mondja lehet baj történt vele. Mint ugye akkor. Persze nem percre pontosan érdekel 1 óra késésnél még nem aggódom.

Ha mindent tudni akarna bele nézne a telódba fb-ba stb..,

Ne bántsd az anyák már csak ilyenek! :))

2015. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!