Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi az egészséges lakhatási...

Mennyi az egészséges lakhatási távolság a szülő és gyerek között, ha kirepült a családi fészekből?

Figyelt kérdés

#egészségeskapcsolat
2015. jún. 22. 21:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Távolság? Mi mindig úgy fogalmaztuk meg, hogy ne tudjon átjönni papucsban :) A párom szüleitől 15 percnyi utazásra lakunk, az enyémek most messze vannak, kb. 2 órára. Tökéletes. De ehhez ilyen remek anyós/após páros is kell, hogy értsék, hogy ez a 15 perc nem lehet napi szintű.
2015. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahová papucsban nem tud átsétálni a szülő , anyós ; após ;) !
2015. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Én laktam a szüleimtől 300 kilométerre, 500-ra, de most 2000-re lakom, ez a tuti. De ez mindenkinél egyedi.
2015. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Szerintetek az a legjobb, hogyha minél messzebb vannak egymáshoz? Viszont akkor nem is várható el tőlük a segítség semmilyen esetben.
2015. jún. 22. 21:16
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen viszonyban vagytok. Ha rossz, 2000 kilométer, ha mérsékelten rossz, kb 300, ha elmegy, akkor 100, ha jó, akkor 50, ha meg szuper, akkor a szomszédban.
2015. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolattól függ. Nem egy fiatal, kevésbé fiatal családot ismerek, akik a szülői ház mellett, felett, stb laknak évek óta. Valahogy meg tudják oldani, hogy nincs vita, csak a közelség előnyeit érzi mindkét oldal.De, ha már felmerül az ilyen távolság kérdése, akkor a lehető legmesszebbi távolság a célszerű.
2015. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen. Ha nincsenek jóban, akkor nem kell találkozniuk, akkor sem, ha egy városban laknak.

Mi közel lakunk egymáshoz. Csak előnyét látom. Ha bármiben kell segíteni (oda-vissza) akkor így egyszerűbb megoldani. Viszont sose állítunk be egymáshoz hívatlanul, váratlanul, tehát gond nincs a közelségből. Mondjuk mi jóban is vagyunk, szóval sose gondoltam ilyenre, hogy minél messzebb költözzek :)

2015. jún. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 acelsziv ***** válasza:
100%
Ez nagyon sok dologtól függ. Anyám három emelettel lakik feljebb és ez teljesen jó. Itt vagyunk egymásnak ha kell valami, de nem vagyunk egymás nyakán. Anyósék 160 km -re laknak tőlünk, ami megint csak ideális távolság, mert ők meg ilyenek.
2015. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Család-függő. Mi jóban vagyunk, szóval semennyi. :)
2015. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én is tényleg a papucsos dolgot tudnám mondani, és annak tényleg van alapja. Én azért nem mennék minél messzebb, még akkor sem, ha utálnám anyósjelöltemet (mondjuk vannak érdekes húzásai, az igaz :D)... kivéve, ha szabályosan zaklatna, és hívatlanul látogatna, mert azt talán több száz kilométernél mellőzné, de szerencsére ilyen súlyos helyzet nem forog nálunk fenn.
2015. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!