Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan szid anyu, hogy nem...

Jogosan szid anyu, hogy nem tudok főzni?

Figyelt kérdés
Ő 42 éves és mégsem tud. Mindig azt esszük, amit apu főz.

2015. júl. 5. 15:32
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
14%

Ha elmúltál 16-18, akkor jogosan.


(Még akkor is, ha ő nem tud, tehát igazából kettőtöket - veled együtt magát is - szidja.)

2015. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
93%
Igazából nem szidnia kellene, hanem leállni tanulni veled.
2015. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
76%

igen, hát fura ha ő sem tud. Kivétel persze ha csak azért nem főz mert valamiért mindig apukád csinálja.


Amúgy feltételezem lány vagy, hát nem mintha nagy kunszt lenne a főzés, inkább idő mint nehéz. Bár galuskát csinálni pl nehéz..


De amúgy mai világban már még könnyebb, főleg ha van telód/tableted , ami, kétlem hogy nincs. Akkor csak leteszed valahova magad mellé azt leutánzod amit xy csinál. Vagy valamikor állj oda apukádhoz segíteni, már ha eddig nem tetted.

2015. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
67%
#1: Te talán tudtál főzni 18 éves korodban?
2015. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
18%

#4


Nem.

Viszont egyrészt anyám tudott, másrészt nem cseszegetett érte, harmadrészt amint kellett, megtanultam.

2015. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
32%

#4

Egy 18 éves lány azért ne tébláboljon a konyhában tehetetlenül, tudjon főzni. Én anyum pl egy időben sokat volt kórházban, jól néztünk volna ki, ha apum meg bátyám éhen halnak, csak mert az én kezemből kiesik a fakanál. (Amúgy apum is tud főzni, szóval senki nem esett kétségbe, max tesóm halna éhen rövid úton, ha egyedül maradna, bár az életösztöne neki is erősebb. :D)

2015. júl. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
22%
ma 16:31-es: én 10 évesen már naponta föztem - szóval azért a 18 éves kor nem annyira korai
2015. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
86%

"Egy 18 éves lány azért ne tébláboljon a konyhában tehetetlenül, tudjon főzni."


Akkor a fiútestvér is 18 éves korában.

Egy 18 éves lány tanuljon inkább, de ne a konyhában.

2015. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
89%

"jól néztünk volna ki, ha apum meg bátyám éhen halnak, csak mert az én kezemből kiesik a fakanál."


Na az ilyeneket tudom végtelenül sajnálni!!!


APád és tesód is ugyanúgy főzzön akkor, ha gond van.

Igen szánalmas, ha éhen haltak volna, ha nem szolgálod ki őket.

Az ő kezükből miért esett ki?


Én a lányomat nem fogom ilyen maradi módon nevelni, szerencsére engem sem így neveltek.

2015. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem akarsz főzni,ne főzzél,anyukád sem tud,úgy hogy nem jogos hogy leszid emiatt.
2015. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!