Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Beleolvastam anya uzenetebe...

Beleolvastam anya uzenetebe az egyik baratnojevel es kicsit fura volt mert egy pasirol volt szo hogy "nem indit be annyira, lehet mert fiatal".. Most ez megcsalast jelent?

Figyelt kérdés
Anya csalna apat?!
2015. júl. 6. 09:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%
Igen. Bár még csak készül rá mert nem mult időben beszél róla. Vagy folyamatban van. Tehát épp csak egyszer voltak együtt.
2015. júl. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

1. Mi a francnak olvasol bele más magánbeszélgetésébe? Nyilván te tombolnál ha anyád olvasná a magánbeszélgetéseidet.

2. Ne kombinálj. Ez a mondat semmit nem jelent.

2015. júl. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Első, Ne írjál már hülyeséget!!!!

Én 40 éves vagyok. Imádom a férjemet, sosem csalnám meg, de ilyen mondat már jó párszor elhangzott az én számból is.


Barátnőmmel viccelődünk, és mondja, hogy

"húúú milyen jóképű X.Y férfi.

Megnézem, majd: ÁÁÁ nekem nem jön be mert fiatal..:)


Ne mond már, hogy ti nem tárgyaltok ki így másokat baráttal?

2015. júl. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
5%
2-es. Talán azért, mert nagy szerencsénkre, te meg a hozzád hasonlók azért messze kisebbségben vannak ebben az országban. Pfujjj.
2015. júl. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

ma 09:22

Már bocsika. De ha anyád beleolvass az üzenetedbe akkor te lennél az első aki tombolva írná ki, hogy az anyja kontárkodik a magánéletében. Miért nem lehet felfogni, hogy magánszféra mindenkinek jár. Attól, hogy anya valaki vagy tinédzser még nincs egyik sem feljogosítva arra, hogy kutakodjon a másik után.

Azért az egy vicc, hogy a tinik szerint normális az anyjuk/ apjuk után kutakodni, de fordított helyzetben milyen aljasak a szülők mert nem hagyják élni a gyereket.

2015. júl. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%

apádat is sok nő beindítja, mégsem fekszik le velük...anyukád ha be is indul valakire még nem biztos, hogy megcsalja vele apádat...


szerintem csak 2 barátnő véleményezi a pasikat egymás között ennyit jelentenek ezek az üzenetek...

2015. júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszokat! Remelem nem mert ha bele gondolok hanynom kell anyatol:(
2015. júl. 6. 09:34
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Inkább magadtól hányjál. Belenézel valakinek a privát üzenetébe, utána meg kitárgyalod vadidegenekkel? És te vagy az erkölcsösség mintapéldánya? Nőjél fel, kislány.
2015. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Miért csalná meg, ez annyit jelent, hogy a pasi nem tetszik neki, mert túl fiatal. Lehet, hogy egy színészről vagy énekesről beszéltek. Még ha azt írta volna, hogy beindítja (mármint a fantáziáját-mmert ez azt jelenti) az sem lenne megcsalás.
2015. júl. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
15%

Én nem itélek el,hogy belenéztél,de ezzel csak lassan...

Feleslegesen ne generálj veszekedést.

2015. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!