Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mégis mit csináljak? Hiába...

Mégis mit csináljak? Hiába mondom neki nem fogja föl?

Figyelt kérdés
Anyunak ès apunak nagyon rossz a kapcsolata.Èn látom mikor veszekednek ,mikor apu ordítha itt az unkohugom,de ha az ő huga gyerekei vannak itt az nem baj!! Azleg termeszetesebb dolog a vilagon.. Csak kötegedni tud csak akkor kedves ha más is látja. Ezek miatt anyu másik fèrfinèl keresi a vigaszt,ès el akar költözni hozzá ,úgy hogy ír egy levelet ,de itt az bibi hogy 4 en vagyunk testverek ès èn es a 6 èves hugom vele mennènk ,öcsèm szerintem megölnè magát ráadásul anyunak rettegnie kellene apu csaladjátol.. Ès hiba mondom neki hogy várjon adagolja kicsikbe ès úgy elmenni ne csak hirtelen zúdítsa rá-rájuk öcsèm nem tud anyám kapcsolatáròl. Hiába beszèlek neki. (Bocsanat a helyesirasi hibakert ,ekezetekert ,vesszokert telorol irtam)

#gyerek #apa #anya #kapcsolat4
2015. júl. 6. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha te rettegnél hidd el, te is menekülnél, amíg nem vagy az ő helyében, ezt nem tudhatod. Szerintem hagyd minél előbb elmenekülni, és ha lecsillapodnak a dolgok, aztán jöhet a többi
2015. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
D ő ugy akar elmenni hogy felválalja a kapcsolatot.. Mi lrnne a tesoimmal?? En mennek vele meg ta!ogatni szeretnem dehogyan,vannak gyerekei is. 21 vagyok de nem fogom föl hogyan hagyhatna agyerekeit ocsem megolne magat!!
2015. júl. 6. 18:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Èn attol felek ,hogy mi lesz amasik ket tesommal aki nem jonne velunk es anyuval termeszetesen utana ,mi van ha az hapsi se jpbb nem olyanreg ismerik egymast max 1 eve
2015. júl. 6. 18:31
 4/6 enkerekelnezest válasza:
És nem mehetnétek mindannyian anyuddal? szépen elmagyarázná a tesóidnak és már lépnétek is Bár eléggé padhelyzet:/ miért kellene retegnetek apud családjától?
2015. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jobban szeretik aput valamiert pedig nem sok jót tett èrtuk,ezert biztos hogy nem jonnenek velunk. Es azert kellene rettegnie mertmutaljak es igy is kotozkednek bele az utcan ha meglatjak.. Felek mi lenne ha elmennenk ahhoz a fèrfihoz kis varosban elunk surun psszefutan veluk
2015. júl. 6. 19:00
 6/6 enkerekelnezest válasza:
Hát akkor nincs más megoldás őket ott kell hagyni :( de nektek mindenféleképp el kell menetek szerintem mert idegileg nem nagyon lehet bírni az ilyesmit
2015. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!