Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti jol kijottok a szuleitekkel...

Ti jol kijottok a szuleitekkel? (ugy ertem, hogy sokat veszekedtek? )

Figyelt kérdés
Ha nagyon ossze kaptok anyutokkal vagy aputokkal, akkor fentall az nalatok, hogy elkoltoztok, vagy hogy megtudnatok olni magatok? S mindent megcsinaltok, kaptok koszonomot?

2015. júl. 6. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Utálom hogy anyukám veszekszik. Főleg azt ha marhaságon. Én is szivesen elköltöznék, de csak a városon belül, mert tudom, hogy szüksége van rám. Ketten vagyunk már csak, 5 tesóm külön él ebből 4 más városban. Apukám régen meghalt. Volt hogy én is kitakarítottam az egész lakást és hisztizett h nem főztem kvt. Csak azt vette észre. Sokszor vagyok mérges de Rájöttem hogy felesleges. Nem fiatal már, beteg is. Attol h nem mondja h köszönöm vagy nem ismeri el a munkám mindig, tudom hogy szeret. Lehet hogy nem 100%os a viszonyunk, de ha baj van mindig ott van nekem és én is neki
2015. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hisztizek ilyenen, hogy meg sem köszönik ha kitakarítok. Ez természetes, itt élek én is velük. Észreveszik persze, és örülnek, de nem mondogatják mindenre, hogy köszönöm, köszönöm.. Nem is várom el. Ha valami 'nagy' dolgot viszek véghez, akkor azt azért megszokták, vagy megjegyzik egy sütimre, hogy nagyon finom.

Volt már, hogy nem volt jó a viszony, de csak 1-2 napig. Nem vagyunk veszekedősek, inkább csak nem beszéltünk sokat. Volt olyan is, hogy legszívesebben elköltöztem volna, de az csak hirtelen jött érzés, mérges voltam.

2015. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát voltak gondok még kamaszkoromban, de szerintem nagyban közrejátszik ilyenkor a hormonális változások miatti idegbaj
2015. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor a "függetlenségi harcaimat" vívtam anyámmal szemben, akkor igen, sokat veszekedtünk, és igen, többször kerestem konkrét lehetőséget, hogy hova mehetnék lakni (leginkább kollégiumokat). Aztán anyám egyszer csak észrevette, hogy felnőttem, és azóta jól kijövünk.

Egyébként nem, nem köszönte meg, ha megcsináltam valamit, de egy családban ennek nincs is jelentősége, szerintem. (Miért, te megköszönöd, ha kisúrolja a wc-t? Vagy ha bevásárol?) Én is csak azt köszöntem meg, ha odahozott valamit, amit kértem vagy ebéd végén az ételt, a többit nem.

2015. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!