Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális apám reakciója ebben...

Normális apám reakciója ebben a helyzetben? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Elég necces 'balesetem' volt (kómában is voltam), nem feltétlen részlezném most. A bent töltött idő alatt nagyon gyakran meglátogatott egy férfi ismerősöm, akivel elég jó kapcsolatban vagyunk (semmi szex!), viszont 21 évvel idősebb nálam. Apám e miatt csomót vergődött, sőt még a mai napig is, mert a baleset után is sokat szokott átjönni hozzánk (+a kórházba is nagyon gyakran jött be hozzám). Ez idő alatt apám nagyjából le sem sz....t és ő vergődik velem.


21l



2015. júl. 7. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha mindezt tudja,akkor nem normális a reakciója. Mit tehetsz? Én megmondanám neki,hogy csak barát,és őt érdekelte a sorsod,nem úgy mint a vérszerinti apádat,aki le se szarta,hogy mi van veled,míg bent voltál.
2015. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Velem a te korodban anno az edzőm volt ilyen nagyon kedves (45éves lehetett), haza is vitt kocsival többször is. Akkor az én apám is ki volt akadva és beszólogatott, szerintem ez teljesen normális, ő csak védelmezni akar. Hozzáteszem, az edzőm akkor ki akart velem kezdeni, nem véletlenül volt annyira kedves. Mikor megmondtam, hogy mit képzel és hagyjon békén, onnantól kezdve nagy ívben került, sőt, többet nem is állt szóba velem, csak amikor nagyon muszáj volt...

Mellesleg lehet, hogy az a pasi akarna valamit, csak te nem veszed észre...

28/N

2015. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem normális a reakciója, de te se látsz tisztán...apukád puffogás helyett viselkedhetne felnőttként, tőled meg a pasi valószínűleg többet akar, csak te mesélsz be magadnak dolgokat.
2015. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jaaaj nemááá..

az apuka egyszerűen irigy, hogy ennek a pasinak jut(hat) a hamvas lánya..


minél időseb a versenyző, annál fiatalabb partnerre vágyik. ez az evolúció törvénye, csak nem szeretünk szembenézni e ténnyel.


Pedig kellene...

2015. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A pasi meg akar dönteni. Nekem elhiheted. Csak azért volt kedves hozzád. És ha még szűz is vagy, akkor akár évekig is vár rád.


Nem normális apád reakciója. Már rég el kellett volna ásnia a kertben. :-)

Csak te most, lázadsz még (elnőhetnéd már), és ezért azok a legnagyobb ellenségeid, akik a legjobban szeretnek.


Majd ha te is szülő leszel, de igazán még akkor sem, értheted meg, hogy milyen érzés lehet egy apának, a legjobban imádott, kis hercegnőjét kómában látnia. Még leírni is rossz volt, nemhogy belegondolni, átélni. De kívánom neked, hogy soha ne tudd meg, azt amit a szüleid már tudnak.


"Ez idő alatt apám nagyjából le sem sz....t és ő vergődik velem. " Őszintén! Érzed, tudod te is, hogy ez nem így van.


Egy dolgot tehetnél. De ezt úgysem teszed meg. Leülhetnél vele, kettesben, őszintén beszélgetni. Utána megértenél mindent, persze nem biztos, hogy apukád tudna beszélni arról, hogy mit érzett/érez.


37F

2015. júl. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt még leírnám, hogy apukád is nagyon jól tudja, hogy a pasi mit akar tőled. Csak te hiszed naivan, hogy nem szexet akar.
2015. júl. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A pasi tuti szexet akar,ahogy a többiek írták. Annó diákmunkán velem a főnök volt kedves, olyan volt mintha apukám lett volna. De csak én láttam így, mert édesapám korán meghalt. Persze, hamar kiderült az igazság, és hidd el, nálad is ki fog. Próbálj meg kicsit nyitottabban gondolkodni, ne csak a saját igazadat hajtsad, hanem gondolj bele abba, hogy ez egy szülőnek milyen érzés lehet, hogy a pici lánya nem látja, hogy egy idősebb férfi akar kikezdeni vele. Te fordítva örülnél? Gondoltál már az ő érzéseire? Hogy ő mit érez? Hogy neki mi fáj? Beszéltél már vele? Javaslom, ha meg nem megy akkor írj neki egy levelet, meglátod mennyit segít majd. Sok sikert, remélem rendeződnek majd a dolgok! :)
2015. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!