Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy érhetem el azt, hogy a...

Hogy érhetem el azt, hogy a volt párom ne tudja megszerezni (megvásárolni) a gyermekem szeretetét?

Figyelt kérdés
Szakítás után a barátnőjéhez költözött,akit pár hétre rá összeismertetett az anyjával, azóta együtt mennek a gyerekkel a nagymamához, aki természetesen, kinyalja a gyerek és az új pár s?ggét, ahogy csak tudja,így az exnek semmi dolga nincs a világon, csak jól érezni magát("eszik, iszik, b?szik"). Az 5 évesemet minden földi jóval ellátja,ami nem is lenne olyan nagy baj,ha nem teljesítené minden kívánságát, amit én anyagilag nem tudok finanszírozni.
2015. júl. 8. 15:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
70%
Miért baj ez, a nagyi kényezteti és megkap mindent, ne sajnáld a gyerektől.
2015. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
44%
Tanìtsd azt a gyerekednek,hogy a pénz nem minden. A volt párod ezen ůgysem fog változtatni,hiszen neki érdeke,hogy a gyerek jobban kötôdjön hozzá mint hozzád,ezért csinálja.
2015. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
71%
Micsoda szörnyeteg lehet a párod, hogy azt akarja, hogy a SAJÁT gyereke szeresse!
2015. júl. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
44%
Sehogy. Egy gyereket könnyen elcsábít az a helyzet, ahol mindent megkap. Attól még veled marad a kicsi. Neked pedig nem kötelességed teljesíteni mindent, amit az apja megtesz. Ráadásul nem biztos, hogy ez az állapot sokáig fennmarad.
2015. júl. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
76%
Én sem igazán értem a problémádat. Azt írod, hogy ők kényeztetik, lesik minden kívánságát. Miért kellene neked finanszírozni? Szerintem se sajnáld a gyerekedtől.
2015. júl. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
57%
Ez most miért fáj neked? Savanyú a szőlő? Szeresd jobban a gyerekedet, és akkor veled is jól fogja érezni magát. Volt ilyen az ismeretségi körben, hogy anyuci szegényebb, apuci gazdagabb, és elváltak. Normálisan kell intézni az ilyet, ők is így tesznek. A gyereknek a drága dolgokat az apa veszi, PlayStationt, telefont, Burberry meg ilyen ruhákat onnan kapnak. Anyuci a H&M-ből meg az Ázsia Centerből vesz nekik ruhát. Ennek ellenére imádják az anyjukat (is), mert nem ezen múlik a szeretet.
2015. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
61%
"a gyermekem" NEKED nincs gyereked! NEKTEK van gyereketek!
2015. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy, a gyerek szeretetét nem pénzzel kell "megvenni". Örülj, hogy jól érzi magát, úgyis meg fog ez változni, ha jön az exnél az új gyerek. Foglalkozz vele sokat, beszélgessetek, menjetek sétálni, játszótérre, csináljátok közösen a főzést, egyebeket játékosan.
2015. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
72%
Biztos velem van a baj, de én örülnék, hogy a gyerekem olyan helyen van, ahol szeretik, jól érzi magát, vigyáznak rá és a kedvében játnak, miközben én pihenhetek egy kicsit...
2015. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
8. Rengeteg szeretet, odafigyelést kap tőlem. De azt nem tudom megadni neki, hogy elvigyem moziba pl.az apja viszont anyagilag ezt megteheti.
2015. júl. 8. 15:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!