Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Hogy érhetem el azt, hogy a volt párom ne tudja megszerezni (megvásárolni) a gyermekem szeretetét?

Szakítás után a barátnőjéhez költözött,akit pár hétre rá összeismertetett az anyjával, azóta együtt mennek a gyerekkel a nagymamához, aki természetesen, kinyalja a gyerek és az új pár s?ggét, ahogy csak tudja,így az exnek semmi dolga nincs a világon, csak jól érezni magát("eszik, iszik, b?szik"). Az 5 évesemet minden földi jóval ellátja,ami nem is lenne olyan nagy baj,ha nem teljesítené minden kívánságát, amit én anyagilag nem tudok finanszírozni.

2015. júl. 8. 15:17  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4
Miért baj ez, a nagyi kényezteti és megkap mindent, ne sajnáld a gyerektől.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/33Időpont 2015. júl. 8. 15:25 Privát üzenet
Tanìtsd azt a gyerekednek,hogy a pénz nem minden. A volt párod ezen ůgysem fog változtatni,hiszen neki érdeke,hogy a gyerek jobban kötôdjön hozzá mint hozzád,ezért csinálja.

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/33Időpont 2015. júl. 8. 15:25 Privát üzenet
Micsoda szörnyeteg lehet a párod, hogy azt akarja, hogy a SAJÁT gyereke szeresse!

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/33Időpont 2015. júl. 8. 15:26 Privát üzenet
Sehogy. Egy gyereket könnyen elcsábít az a helyzet, ahol mindent megkap. Attól még veled marad a kicsi. Neked pedig nem kötelességed teljesíteni mindent, amit az apja megtesz. Ráadásul nem biztos, hogy ez az állapot sokáig fennmarad.

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/33Időpont 2015. júl. 8. 15:29 Privát üzenet
Én sem igazán értem a problémádat. Azt írod, hogy ők kényeztetik, lesik minden kívánságát. Miért kellene neked finanszírozni? Szerintem se sajnáld a gyerekedtől.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/33Időpont 2015. júl. 8. 15:29 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
Ez most miért fáj neked? Savanyú a szőlő? Szeresd jobban a gyerekedet, és akkor veled is jól fogja érezni magát. Volt ilyen az ismeretségi körben, hogy anyuci szegényebb, apuci gazdagabb, és elváltak. Normálisan kell intézni az ilyet, ők is így tesznek. A gyereknek a drága dolgokat az apa veszi, PlayStationt, telefont, Burberry meg ilyen ruhákat onnan kapnak. Anyuci a H&M-ből meg az Ázsia Centerből vesz nekik ruhát. Ennek ellenére imádják az anyjukat (is), mert nem ezen múlik a szeretet.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/33Időpont 2015. júl. 8. 15:31 Privát üzenet
"a gyermekem" NEKED nincs gyereked! NEKTEK van gyereketek!

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/33Időpont 2015. júl. 8. 15:33 Privát üzenet
Sehogy, a gyerek szeretetét nem pénzzel kell "megvenni". Örülj, hogy jól érzi magát, úgyis meg fog ez változni, ha jön az exnél az új gyerek. Foglalkozz vele sokat, beszélgessetek, menjetek sétálni, játszótérre, csináljátok közösen a főzést, egyebeket játékosan.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/33Időpont 2015. júl. 8. 15:33 Privát üzenet
Biztos velem van a baj, de én örülnék, hogy a gyerekem olyan helyen van, ahol szeretik, jól érzi magát, vigyáznak rá és a kedvében játnak, miközben én pihenhetek egy kicsit...

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/33Időpont 2015. júl. 8. 15:34 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

8. Rengeteg szeretet, odafigyelést kap tőlem. De azt nem tudom megadni neki, hogy elvigyem moziba pl.az apja viszont anyagilag ezt megteheti.

# 10/33Időpont 2015. júl. 8. 15:38 Privát üzenet
1 2 3 4

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A GTA V-ben hogy lehet megszerezni/megvásárolni a Rhino tankot?
A kilencvenes években kiadtak egy válogatást a 80'-as évek alternatív zenekarainak felvételeiből. Sziámi, Kontroll, AE bizottság, URH, Európa kiadó. Stb. A Bahiában lehetett...
Hol tudnám megszerezni/megvásárolni?
Hol tudnám a pekingi olimpia női kézilabdatornájábak (lehetőleg) az összes mérkőzését megvásárolni/megszerezni?
Hol tudom megszerezni (megvásárolni, letölteni) a Rosie című,1998-as belga-francia filmdrámát? A válaszokért előre is hálás köszönet.
Valamikor a 80-as években készült a Leányvásár című film Bubik István főszereplésével amit mindenképp szeretnék megszerezni. Hol tudom megvásárolni vagy letölteni?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!