Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy érhetem el azt, hogy a...

Hogy érhetem el azt, hogy a volt párom ne tudja megszerezni (megvásárolni) a gyermekem szeretetét?

Figyelt kérdés
Szakítás után a barátnőjéhez költözött,akit pár hétre rá összeismertetett az anyjával, azóta együtt mennek a gyerekkel a nagymamához, aki természetesen, kinyalja a gyerek és az új pár s?ggét, ahogy csak tudja,így az exnek semmi dolga nincs a világon, csak jól érezni magát("eszik, iszik, b?szik"). Az 5 évesemet minden földi jóval ellátja,ami nem is lenne olyan nagy baj,ha nem teljesítené minden kívánságát, amit én anyagilag nem tudok finanszírozni.
2015. júl. 8. 15:17
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
59%
19-es vagyok: Azért lettem lepontozva, mert azt írtam, hogy a kérdező irigy az exére? Csomószor leírta, hogy az exnek semmit nem kell csinálni mégis több mindent tud megadni a gyereknek mint ő. Ez szerintetek nem irigység?
2015. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
47%

# 10

Ha moziba sem tudod elvinni, ami egy olcsóbb helyen gyerek jeggyel kettőtöknek 2000Ft, akkor mégis mi a francot keres nálad?

2015. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
62%

OK, apuka nem foglalkozik vele, nem valami szép...

De a nagyi miért ne kényeztethetné? Nagyszülők pont arra valók, hogy kicsit kényeztessék meg kizökkentsék a hétköznapokból az unokát.

Ha a gyerek elég nagy lesz és megérti, utólag visszatekint a gyerekkorára úgyis meg fogja érteni, hogy apa elvonult az idő nagy részében az új nőjét döngetni és a mama fogócskázott velem meg sütött nekem sütit v vitt el moziba. Nem fogja ettől még az apját jobban szeretni a semmiért.

2015. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Neuhauser László ***** válasza:
85%

A gyermek apja a drága cuccokon kívül foglalkozik a gyermekkel?

Igaz, hogy Te nem tudod drága helyekre elvinni, vagy hasonlók

De pl. kimehettek a játszótérre, esetleg a barátaival, sétálhattok, bárhová elmehettek, ahol nem szükséges (sok) pénzt kiadni

TV-ben ha van valami jó műsor, amit ő szeret, együtt megnézni, sok közös programot lehet csinálni

2015. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
38%
23-as, neked, ahogy elnézem, komoly kihívást jelent a magyar szövegek értelmezése😀
2015. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
61%

Egy az egyben olyan vagy mint az én exem. Ő is majd megpukkad hogy elhalmozzuk mindennel a fiamat. Zsigerből gyűlöli a szüleimet, mert ő szegény környezetből jött és az ő szülei nem tudták megtenni ezt. Mindig szeretettel álltunk hozzájuk, de a gyűlölködéssel és irigységgel nem lehet mit kezdeni. Azzal viszont lehetett, amikor a fiam nekem mondta vissza hogy mit mondott az ex a szüleimről neki, és hogy ne fogadjon el tőlük semmit. A gyámhivatal sem volt elragadtatva, akkorra már én is meguntam az áskálódását. Akkor figyelmeztetve lett, azóta a helyén marad. Vigyázz, ha te is áskálódni kezdesz és anyagilag tényleg ilyen helyzetben vagy, még a végén megváltoztatják az elhelyezést.

Próbálj meg kicsit lehiggadni és a gyerek érdekeit nézni, nem a saját vak dühödet az elszúrt életed miatt.

2015. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
63%
Ha te nem tudod moziba vinni, akkor inkább ne is menjen? Ha te nem tudsz neki valamit megvenni, akkor inkább ne is kapja meg az adott dolgot? Miért fáj az neked, hogy a gyerekedet tejben -vajban fürdetik? Nem azért fog nem szeretni a gyerek, mert tőled ilyesmit nem kap, hanem azért, mert érzi rajtad a megkeseredettséget és a gyűlöletet. Majd ezután jön az, hogy titkolja, ha kap valamit, meg nem mer neki örülni, nem mondja el az élményeit, mert látja, hogy te dühös vagy emiatt, és szép lassan ezért fog elfordulni tőled.
2015. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
72%
Basszus, azért a seggkinyalástól messze van az, hogy a gyereket elviszik moziba max. 1200 Ft-ért... de persze amiért te nem tudod ezt megfizetni, ezért ne fizesse meg ő se... inkább a saját portádon kellene rendet tenni, ha gyt. mellett sem tudod elvinni a gyereket moziba!
2015. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
60%

ha jól értem, az a bajod, hogy az apja semmit nem csinál, de elhalmozza minden jóval és tök jó programokra viszi, a nagyi lesi minden kívánságát, sőt, a nagyi olyan dög, hogy még az ex új barátnőjét is körbeugrálja, miközben te otthon ülsz egyedül és majd megpukkadsz az irigységtől?


és erre fel megfogalmazódott benned az a kérdés, hogy vajon hogy tudnád elérni, hogy a gyereked ne szeresse az apját! mert gondolom sokkal ketten pukkadozni otthon egy 5 éves gyerekkel, mint egyedül.


nekem is 5 évesem van és világ minden kincséért se fosztanám meg egy elkényesztetős nagyitól!!! sajnos ő nagyija már nincs köztünk, nem ártana újraértékelned ezeket a dolgokat!

2015. júl. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező nem akarok bunkó lenni, és ne haragudj, hogy megkérdezem, de: Ha GYT + Fizetésből kb 1200 FT-ot nem tudsz a gyerekre áldozni nagy ritkán, akkor mire szülted? A párod fizetésére? Mert nekem ez azért eléggé beszédes, hogy ritkán sem engedhettek meg egy 1200 FT-os dolgot.


Az írásodból pedig süt az irigység. Inkább örülj, hogy a gyerek nem szenved hiányt semmiben. Rengeteg olyan elvált apuka van, aki le se sz@rja a gyerekét, vagy az ex új nője/palija kitúrja a gyereket az ex életéből. Neked ez jobb lenne? Most azért mondjon le a gyerek ezekről, mert te irigy vagy, és nem nézed ezt jó szemmel? Ezek után szokott az jönni, hogy a gyerek nem mondja el az anyukának, ha kap valamit, mert látja rajta azt, hogy majd szétveti a méreg, meg a bosszú vagy az irigység, utána már nem mond el semmit, mert anyuka mérges lesz, stb.

Szerintem ne akadékoskodj, mert ezt egy idő után se a volt párod, se az anyja nem fogja jó szemmel nézni, és szólni fognak a gyámügynek. Bizony a gyermekelhelyezést is felül lehet vizsgálni, és ha úgy találják, akkor az apukához fog kerülni a gyerek.

Gondolom ezt te sem szeretnéd. Örülj, hogy a párod és az anyja szereti a gyereket!

Másrészt meg milyen kifejezés az, hogy "eszik iszik b..szik", stílusod alapján azért eléggé műveletlen vagy már bocs, az exed azt csinál az új párjával, amit akar, ha neked nem tetszik, az a te egyéni problémád. Vagy ő legyen egyedül, mert neked az lenne a megfelelő?

2015. júl. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!