Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért erőltetik ennyire a...

Miért erőltetik ennyire a volt barátomat? Miért kéne vele egy hotelszobában aludnom? Mi ez az egész?

Figyelt kérdés

Megpróbálom érthetően leírni, de szóljatok, ha nem sikerült.

A szüleimnek, rokonaimnak sok pénze van, befolyásosak. A legtöbb barátjuk is ilyen.

Apukám legjobb barátjának a fiával együtt voltam közel 3 évet. Jó volt vele, mert tényleg tökéletesnek hittem, a családjaink is jóban voltak és boldog voltam, vele képzeltem a jövőmet, "álompár" voltunk.

De szakítottam vele és 4 hónapja van egy új barátom.


Csak az a "baj" vele, hogy az ő szüleinek más az értékrendje, mint az én családomnak. Nem szegények egyáltalán, egyszerűen nekik nem az a fontos, hogy hány autó van a garázsban, vagy hogy télen melyik tengerpartra mennek pihenni.

De a szüleim ezt úgy fogják fel, hogy én így lázadok ellenük, meg hogy a barátom nem fogja tudni biztosítani a jövőben azt a színvonalat, amihez szoktam és hogy nekem az exem volt az igazi, ezt kár tagadnom.

És azóta az megy, hogy bármilyen családi esemény van nálunk, a volt barátom biztos, hogy felbukkan a szüleivel. Vagy pl. sokszor mentünk közös nyaralásokra, utazásokra és július végén is mentünk volna. Anya mondta, hogy ő félt engem egyedül egy hotelszobában, mert bármi történhet, úgy lenne nyugodt, ha a volt barátommal közös szobát foglalnánk. Sosem volt probléma eddig, ha egyedül utaztam, vagy egyedül voltam egy hotelszobában, most hirtelen előtörtek belőle az anyai ösztönök és még ő sértődött meg, mikor mondtam, hogy ezt felejtse el.

14 éves korom óta minden nyaraláson külön szobában voltam, eddig sosem volt ez baj...


Ráadásul anyáék elváltak, sosem értettek egyet semmiben, amióta az eszemet tudom. De ebben nagyon és úgy érzem, hogy megőrülök köztük.

Apa is azt találta ki valamelyik nap, hogy ő csak úgy enged el fesztiválozni, ha a volt barátommal megyek, mert tudja, hogy ő vigyázna rám, bízik benne, stb. Ja, eddig elengedett egyedül a világ másik végére is, most meg a lábamat sem tehetem ki a házból az exem nélkül lassan...


2015. júl. 10. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
És az exnek nem kellemetlen, hogy tukmálják rád?
2015. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, mert Ő is újra szeretné kezdeni, mert "szeret", meg soha senki iránt nem érzett úgy, mint irántam, stb.
2015. júl. 10. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

baromi egyszerű a dolgod, elhozod az exed, kérsz neki egy pótágyat, a mostani barátoddal meg reszelsz egy nagyot az orra elött.


szerintem soha többet hallani sem akar rólad a csávó azután...

2015. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De a barátom nem jön velünk nyaralni.
2015. júl. 10. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj te se.
2015. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, hogy faterodnál meg a haverjának az az elgondolása, hogy mekkora királyság lenne már, ha így a két család vagyona veletek egyesülne..
2015. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!