Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lenne egy kétnapos összejövete...

Lenne egy kétnapos összejövetel egy közeli faluban a barátaimmal egy vikkendháznál. És anyu nem akar engedni, de mindíg kerüli az okot, hogy miért nem?! Amúgy úgy tudja hogy lesz két szülő de mégsem, csak azért mondtam hogy engedjen el.

Figyelt kérdés
Mit tegyek szerintetek az ügy érdekében, hogy elengedjen? Sűrgős válasz kéne!

2015. júl. 16. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Első lépésnek írj egy életkort. Aztán kérdezd meg hogy miért nem akarja hogy elmenj. Amennyiben nem tudja megindokolni, menj el.
2015. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Anyád tudja, hogy nem lesz szülő, ezért nem enged el. Én sem engedném el a gyerekeimet, mert tisztában vagyok vele, hogy egy ilyen kétnapos bulin lesz sok alkohol=rosszullét, alkoholmérgezés,

drog=öntudatlan állapot,

kanos fiúk=teherbeesés,

vagánykodás=baleset,

és még rosszabb is előfordulhat. De előfordulhat, hogy nem fordul elő, ám attól még féltjük a srácokat.

Szóval légy okos, ne menj el.

2015. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Honnan tudod hogy a kérdező nem egy kanos fiú?
2015. júl. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
14 éves lány vagyok. Ott lesz a barátom is. És rajta kivül még 4 fiú+2lány(velem eggyütt 3). A szüleim teljes mértékben megbíznak bennem, főleg anyu. Folyton ezxt hajtogatja.
2015. júl. 16. 20:09
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Bingó. Nyertem. Tudtam.
2015. júl. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
14 évesen otthon a helyed, nem 2 napos buliban, anyukád nem köteles megindokolni miért nem enged el. Mert normális. Ezért. Te sem fogod elengedni a 14 éves gyermekedet!
2015. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Én lányos apuka leszek, de én sem engednélek el. És mikor bemutatod a barátodat, akkor az első dolgom az lenne, hogy oda hajolnék a kis kanos srác fölé és mélyen a szemébe nézvén a következőt mondanám: Hány centi vagy? Csak, hogy tudjam mekkora gödröt kell ásnom a kertbe, hogy ha rosszul, tiszteletlenül bánsz az én kislányommal te kis mocsok. :D És szép terebélyes, izmos apuka leszek. 22/f. :D Pusz, csá. Maradj otthon kis pic.a mert rossz vége lesz. :D
2015. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%

én elengednélek

1 nyár van 2

van barátod

3 megbízhatónak tűnsz

4 a barátaiddal mész, nem idegenekkel

csak vigyázz magadra de sztem ez elvárható

2015. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

14 évesen inkább ne akarj szülői felügyelet nélkül bulizni távol otthontól. Hidd el, a 14 évesek 99%-a nem elég érett hozzá - te tuti nem vagy az, ha emiatt hazudtál a saját anyádnak. Amúgy gondolom, azért nem enged el, mert:

-félt (a mai világban jogosan... a fiatalok sem olyanok, mint az ő idejében, éretlenebbek, de felnőttebbnek érzik magukat, és sokkal több veszély leselkedik rájuk)

-sejti, hogy hazudsz, mert ismeri a fajtádat a tinik közül


Amúgy a baráti társaságod meg a pasid is megéri a pénzét, ha emiatt kicikiznének, hogy 14 évesen anyukád nem enged el 2 napra bulizni. Ha annyira bírnának, úgyis szerveznének vmi olyan összejövetelt, ami nem ennyire veszélyes egy 14 éves csitrinek sem, pl. délutáni dolgok, vagy tényleg felnőtt felügyeletes dolgok úgy, hogy esetleg beszélnek a szüleiddel.

2015. júl. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

59%-os. mitől tűnik megbízhatónak? Hogy azt hazudta otthon leszek ott felnőttek is mikor nem? vagy mert 14 évesen pasizik?


Én se engednélek el, 14 évesen még nagyon is az én felelősségem mi történik veled. Majd két év múlva, esetleg meggondolnám.

2015. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!