Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ilyen helyzetben?...

Mit tegyek ilyen helyzetben? Úgy érzem szuleim teljesen kikészítenek

Figyelt kérdés
Barátommal 2 hónapja hogy egyutt vagyunk, nem sok ido, de nem is ez a lényeg. 21 éves lány vagyok, és még mindig megakarják mondani, hogy mit csináljak. ELmentunk nyaralni, az se tetszett nekik, az ott alvást a barátomnál se díjazzák. Jottek az sms-ek, hogy ideje lenne hazajonni, es stb. Volt már egy hosszabb párkapcsolatom, 2éves, 17 éves koromba jottunk ossze, es masfél év után is alig alig akarták megengedni. Foleg apu. Állándóan olyanokat beszélt, hogy hogy néz az már ki ha ott alszom, meg hogy o se orulne ha egy idegen ember mászkálna itt nálunk. És visszatérve a jelenbe most ugyan ez van. Dolgozom, fosulira is járok távúton. Igyekszek mindenben, de még mindig úgy kezelnek mint egy kisgyereket. Minden nap egy ideg vagyok miattuk. Meg az sem tetszik nekik, hogy a két éves kapcsolatom után volt egypár új barátom, olyan 4-5 hónapig tartott a kapcsolatom mindel, de valami mindig hiányzott. Most olyanokat is a fejemhez vágtak, hogy ez se normális, kellene kis szunetet tartanom, meg hogy gondolkozzak el magamon mit csinálok, és hogy két hónap után nemnormalás hogy elmegyunk nyaralni meg hogy nála alszom. Nekik masfél év után se volt normalis.:( Bocsánat a helyesírási hibákért, kiváncsi lennék más mit kezdene ilyen helyzetben
2015. júl. 27. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Sürgősen elkezdenék albérletet keresni. Ha nincs rá pénzed, akkor albérlő társakat is keress, úgy szétoszlik a havi bérleti díj és a rezsi fix része.
2015. júl. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én szüleim is ilyenek voltak. Az első kapcsolatom négy évig tartott. Szétmentünk(akkor voltam 21), majd nemsokára lett egy másik. Anyám kapásból lek..vázott, hogy hozzá kellett volna mennem az elsőhöz, meg ezt a szégyent... stb. Az első barátommal csak suttyomban tudtunk együtt aludni, mindig ment a cirkusz.

Én elköltöztem. Egy ideig itthon vergődtem (amíg fősulira jártam), majd elmentem külföldre otthonteremtési alapért. Hazajöttem, vettem lakást, stb.

Végül kb. a tizenkettedikhez mentem férjhez, és milyen jól tettem! Anyám szerintem azóta is egy k..vának tart, de nem mondja, engem meg amúgy sem érdekelne.

Egyébként sok szülő ilyen, nem tudják elfogadni, hogy a gyerekük felnőtt, és szexel, meg saját akarata van stb. Aki ilyen, az sosem fog változni. Ezt nem lehet kezelni. Vagy megszokod az "idegállapotot" vagy lelépsz.

2015. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

koszonom az elsonek a valaszt, ezt fontolora veszem az biztos ha nemvaltozok a helyzet

masodik valaszolonak is koszonom, es kicsit "megnyugtat", hogy nemvagyok egyedul. en mindig arra vagytam hogy egy jo harmonikus csaladban noljek fel, de ahhoz kepest kicsi korom ota felek toluk :( pedig annyira felesleges ez a sok idegeskedes szerintem. lehetnenk teljesen joba de ok ezt nembirjal elfogadni valahogy, es felel ha most nemlepek, egesz eletembe ezt fogjak csinalni :(

2015. júl. 27. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!