Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Külföldi lányhoz, mit szólnána...

Külföldi lányhoz, mit szólnának a szülők, a mai helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel tavasszal ismerkedtem meg. A szüleim már nagyon kíváncsiak rá, szeretnék megismerni. Lassan fél együtt vagyunk és sok időt vagyok vele/nála (Budapesten él). 21 éves vagyok, még tanulok, de nem csak miatt fontos, hogy elégett tegyek a kérésüknek és bemutassam nekik a barátnőm, fontos a véleményük is. De mostanában a híradóban és újságokban tele vannak a hírek a külföldiekkel és a szüleim is nagyon ellenségesen beszélnek róluk.

A gond az, hogy bár a barátnőm szülei magyarok, itt születtek itt nőttek fel, ő mégsem itt született mert a szülők ki vándoroltak és két éve jöttek csak vissza, hogy itt tanuljon magyar egyetemen. Sajnos erős akcentussal beszél magyarul.


2015. júl. 30. 13:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
67%

Mitől külföldi,hogy földrajzilag kint született?

Mindenkije magyar,az hogy akcentussal beszél a szülei "szégyene".Vagy a szülők sem magyarul beszélnek otthon?

A szüleidnek nem emiatt nem tetszik? Persze lehet hogy valaki alapból nem szimpatikus.Az hogy külföldi,csak duma.

2015. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!