Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért ilyen lehetetlen?

Anyám miért ilyen lehetetlen?

Figyelt kérdés
Minden másnap megkérdezi hogy süssön-e palacsintát. Én meg mondom nem, mert nem szeretem. Aztán megkérdezi még ötször én meg elmondom ötször hogy nem szeretem a palacsintát, ne süssön. Süt palacsintát vagy tízet, majd szól hogy kész van menjek enni. Mondom még mindig nem szeretem a palacsintát, nem fogok enni belőle. Végül a másnap jól lecsesz hogy ki kell dobni a palacsintát mert nem ettem belőle semmit. E ez megy több éve. És a cégén én vagyok a hülye, hogy nem eszem meg a palacsintát. Közben meg éhezek, mert más kaját meg nem akar csinálni.
2015. júl. 31. 12:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, pedig palacsintát nem igazán szeretnek csinálni az emberek, mert hosszadalmas.

Én mennék hozzátok enni.

2015. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak ezt tudja sütni és mást nem :)
2015. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi hosszadalmas 10 db palacsintán?? :D Ha nem 50 főre süti az ember akkor pikk-pakk megvan. összekevered a tésztát és szépen kisütöd. Az egyik legegyszerűbb étel..
2015. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Akkor nekemadhatnád az a 10 db palacsintát :DDD
2015. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%

Te se lehetsz kevesbe lehetetlen, laszik, kire utottel :D



"Közben meg éhezek, mert más kaját meg nem akar csinálni." - mert a ket szep kis kezed lerohadna, ha magadnak keszitenel barmit? Ha nem szereted, amit foz, csinalj te kajat, egyszeru a keplet.


Azt, ha beszologat, meg rovidre lehet zarni azzal, hogy 'En szoltam, hogy nem kerek, igy csinaltam/ettem mast, koszi.' Vagy megtanulja, vagy nem. Ha nem, elengeded a fuled mellett, ennyi.

2015. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
11 éves vagyok, ne várd el tőle hogy főzzek magamra omg
2015. júl. 31. 12:27
 7/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy más kaját nem tud csinálni, csak palacsintát.:D Vagy csak ezt szeret csinálni. Ezt tőle kell megkérdezni..
2015. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
11 évesen már simán főztem alap dolgokat fiúként. Ha mást nem, egy szendvicset tán te is csak össze tudsz ütni.
2015. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
aha és éljek egész évben a májkrémes szendvicsen kösz
2015. júl. 31. 12:38
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

11 evesen lazan neki tudsz allni konnyebb eteleknek, nem te lennel az elso, aki megcsinalja.


Tojasrantotta, szendvics, konnyebb sultek, rozst megfozni se nagy tudomany, tesztas dolgokat is nagyon konnyu csinalni.


Tudod, ha az ember akar valamit, akkor megoldast keres, nem kifogast. De persze konnyebb ulni es masokat szidni, mint kezbe venni a dolgokat.

2015. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!