Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg én vagyok a rossz,...

Tényleg én vagyok a rossz, amiért nem megyek bele? Az exem felelősséget nem akar vállalni, de a gyermekünkkel tartani akarja a kapcsolatot.

Figyelt kérdés

A kisfiam lassacskán 2 éves lesz.

Nem terveztünk még babát és a volt párom egy szó nélkül lelépett mikor kiderült a terhesség. Később írt egy levelet, hogy őt ugyan senki nem fogja behálózni egy gyerekkel és egy Forintot se fog fizetni, neki nem kell gyerek stb.

Én ezt tudomásul is vettem, nem is kerestem többet.

Egy hónapja betoppant, hogy szeretné megismerni a fiát és élni akar a 2 heti láthatással. Nagy vonalakban elmesélte, hogy össze akar jönni egy gyermekes nővel, aki elhajtotta, mert nem tartja elég apának valónak. Ő ezt azzal próbálja orvosolni, hogy bemutatná neki a fiát.

Szerintem ennek az egésznek nincs értelme, mert attól ő még nem lesz jó apa, hogy 2 hetente körbeviszi a kicsit a városban, hogy van egy gyerekem.


Megmondtam neki, hogy felejtsen el minket. Ha eddig nem hiányzott neki a fia, akkor most se hiányozzon.


Elmeséltem a testvéremnek a történteket, mire jól lehordott, hogy ehhez nincs jogom, engedjem meg az exemnek, hogy lássa a fiát. Tényleg meg kellene engednem? Nem is ő a fontos neki, hanem csak a látszat!


2015. júl. 31. 13:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
86%
Ekkora undorító férget! Én jól megmondanám mit vihet el néha mutogatni a nőjének, de nem a gyereket! Mit képzel ez magáról? Vérlázító!
2015. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Dilettáns döggomba ***** válasza:
86%
Ennek aztán vaskos bőrpáncél van a pofáján, bakker. Pfujj.
2015. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 rézevőfiamór ***** válasza:
55%

Még egy fontos tudnivaló!

Ha nem akarod, hogy valaha is bármi köze legyen a sráchoz, akkor egyszerűen kijelented, hogy ugyan ismered a fószert, de soha semmi közöd nem volt hozzá, a gyereknek más az apja akit nem kívánsz megnevezni. (jogod van hozzá!) És ezzel az ügy le is zárult! Nehogy már csak úgy rámutassak egy szép gyerekre az utcán, hogy hoppá, ez az én fiam és ennyi alapján már végeznének is DNS vizsgálatot!

2015. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
54%
Igen! Mond hogy megcsaltad, nem is az övé, hagyjon békén.
2015. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

"korzózni akar vele" Teljesen jogos, hogy nem engeded az életetekbe be. Csak a gyereket zavarná meg, ráadásul nem lenne tartós, pár hónap és felétek sem nézne.

Én sem engedném. A nyugalmatok többet ér!

2015. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!