Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mi játszódhat le...

Szerintetek mi játszódhat le egy 8 éves kislány érzelmeiben, amikor az anyja külföldre költözik és a nagyszülknél hagyja őt?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk a párommal és a kislányunkkal már lassan4 éve.Megismerkedtünk itt egy magyar hölggyel aki kijött külföldre dolgozni és hátrahagyta a 8 éves kislányát a nagyszülőkkel.Azt mondja a kislánya nem akar kijönni vele,és ezért hagyta őt otthon.Azt mondja nem tudja a nyelvet és iskolába kell neki ott járni.Úgy gondolja a lányának ez így jó.Ő meg összejött itt kinnt egy szintén magyar pasival és élik a világukat kettecskén.Már háziállatot is vettek maguknak.A hölgy most nem dolgozik,arra hivatkozva,hogy nehéz neki megtanulni a nyelvet,és a barátja pénzéből van el.A kislánya meg otthon távol az anyjától,miközben ő meg jól érzi magát,mert eltartják.Szerintetek ez mennyire felháborító?
2015. aug. 4. 16:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nagyszülőknél hagyja őt? bocsi elírtam
2015. aug. 4. 17:04
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Ha az anya ilyen könnyen lemond róla, akkor lehet hogy a kislánynak tényleg jobb a nagyszülőknél, akik tényleg gondoskodnak róla, szeretik. Hol a kislány apukája?
2015. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%

Végeredményben,ha az anya ilyen felfogással rendelkezik,mégis jobb a kislánynak a nagyszülõknél.

A kislánynak lehet ezért nincs kedve,az anyjához menni.Biztosank sok szeretetben van részesitve.

2015. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Sok országban ez teljesen megszokott, az ismerősi körömben hárman vannak akik úgy nőttek fel, hogy a születésnapjukon és a legfontosabb ünnepükön találkoztak a szüleikkel.

Mennyivel jobb, ha kirángatja az anyja?

Kitépi a megszokott környezetéből úgy hogy a gyermek nem akarja?

2015. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Én úgy írnám, hogy az csak egy szülő, de anyának nem anya.
2015. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Apuka lelépett.Nagyon sajnálom azt a szegény kislányt.A nagyszülők meg állítólag eléggé idősek.Biztos tényleg jobb így annak a kislánynak,de egyszerűen én mint anya ezt nem tudnám a gyerekemmel megtenni.
2015. aug. 4. 17:12
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ. Ha boldog ott, ahol van, akkor semmi különös. Megérti a helyzetet, és kész.


Ha viszont nem boldog, és az anyjával szeretne lenni, akkor nyilván nagyon összetörhetett szegény.

2015. aug. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha igaz,hogy a kislány inkább a nagyszüleinél marad,ott vagy így vagy úgy,de gebasz van.Egy ilyen az amúgy se anya,hanem egy önző qrva.
2015. aug. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Semennyire nem felháborító, mert én például leszarom, nem az én életem.
2015. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%

Nagyszerű.

Először papa lép le, aztán mama.

Lepasszolni gyereket, mert neki külföldre mehetnéke van?

Nem lehet egyszerű a gyereknek, de ha jó helyen van akkor talán feltudja dolgozni.


Ráadásul a nő nem is dolgozik? Akkor húzás a pi...ba haza gyerekhez.

Bár az én anyám se volt különb, de szerencsére megvagyok.

2015. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!