Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ennyire nagy baj, hogy teljese...

Ennyire nagy baj, hogy teljesen hidegen hagy a politika?

Figyelt kérdés

Édesapám folyton ezzel szekál. Mindig nézi a Hír Tv-t és hasonlókat és kérdezi, hogy ezt ismerem-e, azt ismerem-e stb. Rengetegszer kérdezget mindenfélét és teljesen hülyének néz, hogy nem tudok sok mindent és, hogy ezt hogy képzelem. Lehet a koromnál fogva vagy talán a személyiségem miatt, de teljesen nem érdekel a politika. Mi változik akkor ha jobban képben vagyok? Miért kell állandóan ezzel piszkálni? Miért érdekeljenek, ha az országban semmi érdemi és pozitív változás nem történik? Mindenki csak fölöslegesen idegesíti magát az egészen. És hiába mondok neki akármit, akkor is az a vége, hogy ez így nem állapot és szánalmas. Kérdezem, tényleg ennyire fontos egy fiatal életében, hogy naprakész legyen ebből?


20F


2015. aug. 5. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem érdekel a politika, sőt a családom semelyik tagját nem érdekli :D mindenki úgy van vele, hogy bárki lesz az elnök, szarból nem lehet várat építeni, egy idő után mindenki elrontja..


Ne foglalkozz apáddal, bólogass aztán jól van :D

2015. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nállunk a fősulin se érdekel senkit , am meg én az anyám Orbán imádatát vagyok kénytelen elviselni szal ismerem az érzést.

A hűtő is ki van plakátolva a "Magyarország jobban teljeseit" Hajrá Fidesz és hasonlókkal szal megértek.


A legegyszerűbb az ha nem mondasz neki semmit.

Ha neki így jó csinálja.

2015. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Minket sem érdekel, csak a családban egy embert, távoli családban még egyet. Bólogatunk ahogy az egyes mondja és annyi... ha nincs kötekedő partner, megunják.
2015. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mond hogy mától jobbikos vagy, biztos jól kiakad. :)

(Csak vicc)

2015. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy öt 20 évesen a pi-án kivül még mi izgatta?
2015. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem 15éves létemre is nagyon érdekel.Apáddal biztosan jókat tudnánk vitàzni :D
2015. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekelt a magyar politika 30 évig, de ma már sok minden politikai hírt és elemzést elolvasok azért hogy megértsem ezeknek az aljas egoista pénzéhes g..iknek a cselekedeteit.
2015. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A politika ma már csak egy színjáték, tele mindenféle álszent nyomorékkal, akik isteneknek mugtatják magukat, apád meg beveszi.
2015. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"teljesen hülyének néz, hogy nem tudok sok mindent"


Hát ha Hír TV-t néz, akkor ő sem tudhat sok mindent.


Engem nagyon érdekel a politika, de szerintem semmi baj nincs azzal, akit nem. Úgyis csak a szar pofozgatása zajlik, elmebeteg tolvajok anyáznak tolvaj elmebetegeket, időpocsékolás az összes részlettel tisztában lenni.

2015. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 12-13 éves korom óta napi szinten követem a politikai eseményeket. Szerintem fontos, mert ezek komoly dolgok, és sok múlik a politikán, soha nem értettem az olyanokat, mint te, akik ennyire figyelmen kívül hagyják. Szerintem igaza van a faterodnak, de hát...ízlések és pofonok.

15/L

2015. aug. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!